[C][Program] Tabeliranje iz baze

Započeo Denis_Lapi, April 20, 2014, 00:07:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

-Postovanje svima,
Posle jedne duze pauze u programiranju i u opste objavljivanju radova, dosao sam na ideju da uradim ovaj program i da vam ga prezentujem.

-O cemu se zapravo radi? Ovo je program koji izracunava VREME na osnovu podataka iz baze koju kreirate u tekstualnom fajlu "Podaci.txt" (Ne moze se menjati ime).
-Sta je potrebno da bi program obavio zadatak? Potrebno je da samo ukucate podatke u bazi po redosledu koji je zadat u programu u tabeli * (Ime_Prezime Predjeniput Brzina) takodje dat je jedan primer u "Podaci.txt" fajlu.
-Cemu moze da posluzi ovaj program? Program ima primenu u oblasti Fizike-Mehanicko kretanje, za izracuvanje.
-Komentar: Ovo je jedan laksi program koji se radi sa datotekama, svakako da se program moze zakomplikovati, ali ovo je samo mala prezentacija. Uzivajte, prijatno.
-Download: http://www.sendspace.com/file/axkz1d

-Napomena: * Program je potrebno otvarati iz zajednickog direktorijuma (Foldera) sa "Podaci.txt" fajlom.

-Slika:

*
Program u radu:


* Unos podataka u bazu:



[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Mnogo jako! Bravo samo napred :D
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


- Hvala Bugi :)

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com