[GFX] GUI Button [dve boje]

Započeo Denis_Lapi, Mart 14, 2014, 19:45:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

-Pozdrav svima, evo posle duze pauze (dve nedelje) odradio sam jedan brzinski rad" G U I B u t t o n"
Naime radi se o WebDesign nacinu izrade, kao sto vidite to su dva Volume Button-a.
Tako da pogledajte, komentarisite, ocenite.
Hvala!
Preporucujem da slike pogledate u nekom PhotoEditoru ili programu za otvaranje slika
-Zeleni Button-

-Plavi Button-

Poslednja Izmena: Mart 15, 2014, 00:57:11 PRE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com


Dosta je bolja u plavom izdanju, i ova trokutić na prvoj ukloni. Ne svidja mi se to.

Citat: matthew'S poslato Mart 14, 2014, 21:13:50 POSLE PODNE
Dosta je bolja u plavom izdanju, i ova trokutić na prvoj ukloni. Ne svidja mi se to.

Da slažem se no nemoj ukoniti trokutić, plavo je bolje. Probaj napraviti depth (dubinu) u trokutiću.
npr. ovako:

Citat: matthew'S poslato Mart 14, 2014, 21:13:50 POSLE PODNE
Dosta je bolja u plavom izdanju, i ova trokutić na prvoj ukloni. Ne svidja mi se to.
Hvala na komentaru!

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: DeadDon poslato Mart 14, 2014, 22:08:24 POSLE PODNE
Citat: matthew'S poslato Mart 14, 2014, 21:13:50 POSLE PODNE
Dosta je bolja u plavom izdanju, i ova trokutić na prvoj ukloni. Ne svidja mi se to.

Da slažem se no nemoj ukoniti trokutić, plavo je bolje. Probaj napraviti depth (dubinu) u trokutiću.
npr. ovako:

Necu dirati trokutic, vec cu uraditi ono sto si mi rekao, ubaciti dubinu..Mada je taj deo button-a isplaniran da izgleda bez toga jer ima svoj stil, ali je izgledalo suvise monotono, tako da sam ubacio i trokutic.

U svakom slucaju ocekujte jos neki rad danas..Hvala na komentarima, kritikama..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com