savedpositions.txt

Započeo Chris, Jun 25, 2010, 12:20:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako, danas sam mislio ici skriptati posto dugo nisam i dosao sam do jednog erora kojeg nemogu rjesit, radi se o tome da kad udem ingame i idem /save ne sprema mi u savedpositions, koristim windows 7, a kad otvorim file savedpositions unutra imam jos neke saveove od prije i kad ih pokusam obrisati i spremiti datoteku dode mi ovaj eror:


Ako ko zna  u cemu je problem neka mi kaze :(

Jesi probo Run as Administrator?   :)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

nastoe

Odi na ikonicu SA:MP-a i pokreni kao administrator i onda ce ti spremati ja sam imao isti problem jos davno

Da, sad mi sprema ali nista spremjeno u file nemogu obrisat, kad pokusam i obrisem i onda spremim pise taj eror Acces Deneid...

nastoe

Probaj i taj notpaid prokrenuti kao administrator, takoder ima jos jedna opcija mozes otici na SA:MP ikonicu i pritisni desni miš i odaberi "properties" i onda odaberi "Compatibility" onda "Run this program in compatibility mode for" i onda stavi na npr. WIN XP i spremi i onda ce ti taj program biti kompaktibilan sa WIN XP odnosno program ce ti raditi ko da imas Win XP sucelje
Poslednja Izmena: Jun 25, 2010, 12:34:22 POSLE PODNE od ExtremePower

Rjesio sam sve, Hvala Extreme ;D :) LOCK!
Poslednja Izmena: Jun 25, 2010, 12:54:20 POSLE PODNE od [SA]Chris