[TuT]Korištenje "COUNT" funkcije + TuT random!

Započeo 007Bondâ„¢, Maj 20, 2014, 21:14:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.






                              Random za SAMP panel, to jest kada dodjete na samp panel i server list ispisuje random za MODNAME, MAPNAME, SERVERNAME
                                                                    Sve ce te vidjeti u tutorialu, naravno ako vam se svidja " LIKE", "SHARE", "SUBB" ...

                                           Krenuo sam sa redovnim snimanjem, znaci nije vise u 3mj. jedan, sada snimam u sedmici jedan! Naravno nekada i vise!


Poslednja Izmena: Maj 20, 2014, 21:17:48 POSLE PODNE od 007Bondâ„¢

nevidim zasto snimas nesto sto neobjasnjavas? + snimas skroz nepovezane tutoriale , ako zelis snimati snimaj bar nekim redosljedom i nadovezivanjem na nesto... + ovo netreba ni objasnjavat objasni nesto sto korisnicima ovog foruma treba poput mysql,YSI pack funkcija njihovo koristenje i tako..
69

ne trebas da objasnjavas kako se neka funkcija koristi za odredjenu stvar, nego funkciju kao pojam, a kao primer trebas uzeti jednu malu stvar, tu je tvoja greska, to nije tutorial

Citat: [SF]C++ poslato Maj 20, 2014, 21:20:54 POSLE PODNE
nevidim zasto snimas nesto sto neobjasnjavas? + snimas skroz nepovezane tutoriale , ako zelis snimati snimaj bar nekim redosljedom i nadovezivanjem na nesto... + ovo netreba ni objasnjavat objasni nesto sto korisnicima ovog foruma treba poput mysql,YSI pack funkcija njihovo koristenje i tako..

Hmm. Ja do sada sam od svakoga tko je pratio moje tutoriale dobijao komentare, da sam jedini koji objasnjava kako treba !
A sto se tice ostalog, ovo sam snimio jer mi je prijatelj rekao " zamolio me ", A za te zahtjevnije tutorijale koji bi trajali nekih 1-2h nemam licno vremena!, ovo sam snimio za 15 min, a zahtjevnije tutoriale cu snimati na tzv. raspustu ...