[Map] Opstina - CityHall (RP)

Započeo Lesa, Avgust 20, 2013, 01:17:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


_________________________________________________________________________________________________________

Opstina(CityHall)
_________________________________________________________________________________________________________

Pozdrav svima, evo ja bih zeleo da vam predstavim moju mapu Opstine, utroseno vreme ne znam tacno koliko ali mislim da mi je trebalo negde oko 1h, a sto se tice objekata njih ima 182 sto bi neki rekli da ih je i previse ali ja smatram da je za Opstinu to sasvim pristojan broj objekata, kod ako se nekome bas svidi moze mi poslati ]PM pa da se nesto i dogovorimo oko toga ali ne bih ga sada stavljao ovde da ga svi mogu videti i uzeti...Oko mape sto bih jos zeleo da dodam je to da nije tako losa za RP servere sta vise super je, iz razloga sto ima kafic pored sto je super za druzenje uvece, mada je i po danu super, i nije klasicna kao ostale mape da samo ukrase nekim cvecem ogradicom i to je to, ja sam malo to izmenio napravio sam tu platformu za kao neki kafic (znam da nigde necete naci kafic dirketno pored opstine ali ovo je IGRA ). I jos bih zeleo da dodam da mi u komentaru ocenite mapu od 1-10 i da mi kazete sta bi ste vi promenili jer bi mi lepo dosao neciji savet ili komentar! Uzivajte!

P.S Slike su vam dole !


NAPOMENA: Da bi ste videli sliku u punoj velicini samo kliknite na nju!
_________________________________________________________________________________________________________


Slika 1. Slika 2. Slika 3.
Slika 4. Slika 5. Slika 6.
Slika 7. Slika 8. Slika 9.

_________________________________________________________________________________________________________
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2013, 01:27:49 PRE PODNE od Lesa

8/10 mislim da si zidove totalno promasio


hvala :D a sto se tice zidova probacu neke druge da vidim  hoce li se bolje uklopiti pa ako mi se svidi uploadovacu slike ...