[GFX] Hitman

Započeo Hitman, Jul 31, 2013, 21:02:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Odlicno hitman samo naprijed
69

ne bih da budem prenegativan ali meni ovo i nije nesto! Razlog je prvi logo kog necu ni komentarisati jer je wickov rad i verujem da to svi znaju i to je veliki - od mene! Ovi web designovi su ok i sasvim soldni tu ide + i ovo hitman(zeleno) je ok +
imas 5/10! Ne kopiraj druge, radi iz glave
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Citat: |LZ| Bugi poslato Avgust 01, 2013, 00:36:59 PRE PODNE
ne bih da budem prenegativan ali meni ovo i nije nesto! Razlog je prvi logo kog necu ni komentarisati jer je wickov rad i verujem da to svi znaju i to je veliki - od mene! Ovi web designovi su ok i sasvim soldni tu ide + i ovo hitman(zeleno) je ok +
imas 5/10! Ne kopiraj druge, radi iz glave

Ma znam jbg, radio sam po njegovom tutorialu ali nisu isti skroz  8). Moram od negdje počet 
Hvala.

Very good!
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!



Odlicno! :) 10/10 a i ovaj "Travnati" text si video od Wick-a ,ali nema to veze nije sve skroz isto i to je po meni vazno


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

10/10 bravo!




Balkan Perfect TM - Ukratko
-Balkan Perfect je server koji želi da vam obezbedi najbolju zabavu na pristoru Balkana !
- Pogledajte dole, zašto igrati na ovom serveru!

  • 1. Zato Å¡to ima stvarno unikatan mod, koji je jos u razvoju zbog stalnih ideja koje dolaze, da bi bili stvarno unikatni!
  • 2. Zato sto ce biti pravi Helperi i OSC-ovi koji ce vam biti na raspolaganju 24/7 za pomoc !
  • Da dalje ne duzim videcete sami na otvaranju koliko je truda ulozeno u ovaj projekat!!
IP: Uskoro!!
TS3: Uskoro(ukoliko server uspe bice i TS)
Forum: perfectrp.comoj.com/forum