Koljeno2

Započeo Koljeno, Jul 06, 2009, 14:46:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ewo posto je admin locko da kažem jos samo da se kurčite preko neta doÄ'ite vamo pa me poÅ¡aljite na kirurgiju neisključujem da neću uzeti bokser ili teleskop da vam kosti polomim nabavio sam jedan za 150 kn nije skupo ali sam slomio 3 daske s njim odjednom vaÅ¡e noge nisu niÅ¡ta jedio možda glupost vaÅ¡a jedini čovjek koji je car i zna o životu je Nikola sa CH a vi ostali ste abuljeni u kompove radite i Å¡efu govorite kako ste digli 12 lvl na sampu dajte ubijte se over&out
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....


matejdz

A ja nisam car... :D

Nemoj vise Koljeno...

Ovima bi sigurno bio interesantan www.djecja-psihijatrija.hr, nama nisi aj cao!


JingSaw

koljeno ti si neodgojen pa mislis da si centar svijeta i da svi hocu znati da si djete...  :laugh:
grow up -.-

Correlli

Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 14:46:19 POSLE PODNE
Ewo posto je admin locko da kažem jos samo da se kurčite preko neta doÄ'ite vamo pa me poÅ¡aljite na kirurgiju neisključujem da neću uzeti bokser ili teleskop da vam kosti polomim nabavio sam jedan za 150 kn nije skupo ali sam slomio 3 daske s njim odjednom vaÅ¡e noge nisu niÅ¡ta jedio možda glupost vaÅ¡a jedini čovjek koji je car i zna o životu je Nikola sa CH a vi ostali ste abuljeni u kompove radite i Å¡efu govorite kako ste digli 12 lvl na sampu dajte ubijte se over&out

Jao, pa šta ti misliš da si neki gangster ako imaš bokser? Danas ni pištolj nije težko dobit ako gledaš u kakvim vremenima živimo, pa ti misliš da si zajeban dečko?
Puno pričaš o jebanju žena, a smijem se okladit da si pičku vidijo samo na slici na internetu.
Moraš još hljeba da jedeš i da odrasteš. ;)

Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 14:46:19 POSLE PODNE
Ewo posto je admin locko da kažem jos samo da se kurčite preko neta doÄ'ite vamo pa me poÅ¡aljite na kirurgiju neisključujem da neću uzeti bokser ili teleskop da vam kosti polomim nabavio sam jedan za 150 kn nije skupo ali sam slomio 3 daske s njim odjednom vaÅ¡e noge nisu niÅ¡ta jedio možda glupost vaÅ¡a jedini čovjek koji je car i zna o životu je Nikola sa CH a vi ostali ste abuljeni u kompove radite i Å¡efu govorite kako ste digli 12 lvl na sampu dajte ubijte se over&out
Gle ti si meni sasvim ok lik kad smo igrali samp i ingame sve samo se ostavi hackanja i bit ce super ;D

Citat: Balkanika poslato Jul 07, 2009, 02:22:03 PRE PODNE
Ovima bi sigurno bio interesantan www.djecja-psihijatrija.hr, nama nisi aj cao!
Ha ovaj bane je crknut uglavu. :D

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno