[Prodajem] FactionGame Roleplay

Započeo Snich, Jul 28, 2013, 09:27:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Snich

Server na kojem je skripta koristena: (Na FactionGame Roleplay serveru)
IP SERVERA: (-/-)
Naziv skripte: FG-RP (FactionGame Roleplay)
Vrsta skripte: (gamemod)
Slike: -/-
Video: -/-
Cijena: Po dogovoru.
Ostalo: (Prodajem full server sa svim dodacima!)
Vas mail: [email protected]
Vas MSN: -/-
Ostali kontakt info: -/-
Zasto prodajete skriptu: Otisao sam iz svijeta SAMP-a, samim time sam prestao i sa programiranjem.
Ima li nekih problema sa skriptom: Nema.
Da li je skripta vasa: Naravno.


Napomena: Ja nemam ni slike ni video kako bih prikazao osnovu servera, postoje mnogi video klipovi koji su snimani za FG server na Youtube sadrzaju i tamo mozete pregledati razne video klipove, samo u trazilicu unesite "FactionGame"
Komplet server nema nikakvih problema i sve uredno radi, server sam kao sto sami znate licno ja radio a izvorni gamemod je GTARP > BU.
Svi znate da je FactionGame zajednica vec ugasena i sva ekipa raspustena, bili smo jedna od vecih zajednica, ali zbog prevare mog suvlasnika sam bio primoran da zatvorim FG zajednicu.
Zamolio bih da mi se javljaju samo ozbiljni i iskreno zainteresovani kupci, jer ja nisam nonstop u kuci te nemam vremena da nonstop palim server i objasnjavam osnove servera, zaposlen sam u RL i nemam vremena!
Osobe koje su zainteresovane za kupovinu servera i zele da pogledaju server, neka mi se jave preko PM-a ili eventualne posalju email!
Ja se ne bavim nikakvim prevarama niti bilo cime sto bi ugrozilo nekoga, to mogu da potvrde skoro svi clanovi ovog foruma, znaci zadnje sto zelim jeste prevarit nekog!!
Poslednja Izmena: Jul 28, 2013, 09:33:44 PRE PODNE od Snich

Zainteresovani nek se obrate autoru teme na navedeni kontakt.

LOCK!