kuce

Započeo Marko92, Jun 08, 2010, 09:41:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

moze li mi tko reci dali postoji jos nekakav link za izradbu kuca na prodaju?? probao sam napraviti i napravio kucu preko TUT-a Kako staviti kuce? (Godfather skriptanje). ali kuca jednostavno ne radi. nemogu ju kupiti. dali mi moze tko pomoci??

hvala.

Odes u google.com

Upises u trazilicu

House sistem sampž

I vidi cuda
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

jbt. nezz zasto mi nece da kucu ubaci. ubacim koodrinate i ono sve pod PROPERTY i u gm pod HOUSEINFO povecam za 1 broj vise. odem na server, napravim restart servera, i kuce nema na serveru, nego se obrise iz PROPERTY. nezz. zasto.  koristim croatian mafia roleplay gm.

hvala za pomoc

a jesi dodao koordinate i povecao broj u HouseCarSpawns?...

da jesam. ali za housecar toliko i nije bitno. samo mi je bitno kada dodam novu kucu poslije one prve koju sam uspio napravit, pod PROPERTY, odem u pawno promjenim HOUSEINFO za jedan broj vise, compiliram, odem na serever napravim restart servera i odem do te kuce na sereru, s komandom /houseo  i ta kuca mi se stvori negdje na nekom selu u zraku. a nije tamo gdje je trebala biti. a u tom PROPERTY dokumentu, jedna kuce je sve ok. to je ona prva, a za onu drugu mi se sve koordinate promjene na nesto svoje. nzm sta. mogu vam i postati postupke kako napravim

uglavnom jednu kucu uspijem napravit, a drugu ne mogu. jer kao da je ova prva gusi (brani) da ova druga ne moze doci na svoje.

ako hoces,imas tu na forumu i aHouse system za kuce...

kakav je to??  ja sam mislio stavit svoje kuce gdje zelim
Poslednja Izmena: Jun 09, 2010, 12:01:41 POSLE PODNE od Marko92

pa to ti je to samo je lakše radit ... radiš u property dodaš na houseinfo 1+ broj i onda u housecar dodaš 1 auto i broj...i addstaticpickup za kuču...i akoti neče onda prekontroliraj property zna se izmješat

pa to je problem. to kad sve napravim kako treba, u dokumentu PROPERTY sve mi se pomjesa. nzm zasto. a recite mi kako da odvojim koordinate od jedne kuce, za drugu?? zarezom ili razmakom ili s cime?