Dark-Energy RolePlay

Započeo Chris |Caruso|, Avgust 06, 2010, 11:42:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Postovani igraci,nakon dosta vremena predstavlja vam jedan super gamemod.

O modu:

Organizacije:

PD
FBI
Swat
Bolnica
Licenseri
Taxi
GrooveMafija
Mayor

Mafije i bande:


Gringos
Yakuza
Hitman
CNN
Licenseri
Russian Mafia
Ballas
Bajkeri
UFC
Street Races




Poslovi
Neki od ilegalvih poslova mozete pronaci u gradskoj vjecnici a neke po gradu, dok se ilegalni nalaze po cijelom gradu.

   * Sladoledar
   * Dostavljac pizze
   * Detektiv
   * Kamijondija
   * Cistac ulica
   * Kurva
   * Prodavac oruzja
   * Kamijondija
   * Diler
   * Zastitar
   * Odvjetnik
   * Vozac busa


Dialog login & register
Register je jednostavan,ne zelim komplicirati sa prozorima samo napisete /register pass /login pass i slijedi vam super tutorial koji traje 1-2 sec


CarOwnerShip
Dodete do mjesta gdje se prodaju auta i kada odaberete auto udete u njega i ako ga zelite kupiti upisete /buycar, ako nezelite upisete /exits. Ako ste kupili auto mozete ga prodati /sellcar i zakljucati /lockc i imate komandu /park, znaci stavite auto i upisete /park  i tu Vam se auto spawna. Auto mozete voziti samo Vi.

Donator auta

Donatorska auta nalaze se na svakom koraku po cijelom gradu, imate razne vrste tako ako odlucite donirati imate na raspolaganju auta.

Hotel
Nasuprot benzinske crpke nalazi se Hotel Lav u kojem mozete iznajmiti sobu tj. rentati se, cijena nocenja iznosi 100$, u hotelu se moze rentati bezbroj osoba.

Burger

Burger je ureden i u njemu se moze jesti i piti. Ako zelite jesti ili piti upisete /meni i pojavi Vam se meni u kojem se nalazi meni jela i pica.

Govornice
Po gradu, na svim vaznijim mjestima se nalaze govornice, govornice rade na sljedecem principu: dodete pokraj govornice i upisete /calls i otvori Vam se menu u kojem imate brojeve od taxi-ja, busa, policije, bolnice.


Bankomati
Bankomati se nalaze po cijelom gradu na svim vaznijim mjestima. Komande za bankomat su; /bdeposit /bwithdraw /bbalance

Sistem novosti

Ispod prikazivanja novaca nalazi se prozorcic u kojem se nalazi rotator novosti u kojem se neprestano vrte sve vazne novosti i obavjesti.
Vlasnik komanda

Chat

Chat i /b chat radi na principu RP prikazivanja, znaci kad nesto napisete kraj lika se stvore slova tako da nemorate gledati gore u chat nego u lika.




Droga sistem i prodaja droge
Drogu mozete kupiti kraj aera, na mapi veliko slovo D, tamo imate kraj slova i meni u kojem mozete kupiti dorgu, kada kupite drogu pocme Vam se vrtit i zamuti Vam se ekran.

Animacije

Razne RolePlay animacije mozete pogledati tako da upisete /animacije uz te animacije nalaze se jos nove animacije /cigareta /vino /pivo

GPS sistem
GPS sistem radi na tome da upisete /gps i otvore Vam se menu u kojem odaberete mjesto gdje zelite ici i onda Vam se na mapi oznaci crvenom tockom.


Bizzovi i kuce
Dodani su novi bizzovi i nove kuce.

Sistem /pomoc

Znaci,napisete /pomoc [TEXT] i admini i GM ce vidjeti to i sto je brze moguce ce doci.

Baze
Baze su uredene tako da su ograde niske i neke baze nemaju kapiju

Oprema

U svakoj bazi se nalazi /operma u kojoj dobijete armor i oruzije.

Vozila od organizacija

Vozila od organizacija mogu voziti samo clanovi te organizacije i nitko drugi.


Uredeni grad

Grad je na mnogim mjestima ureden, dodani su neki objekti i uljepsano je mnogo toga.

Uzgajanje marihuane
U Grove St se nalazi prodaja sjemena marihuane i opreme za sadnju. Kada kupite sjeme, lopatu i kantu za zaljevanje, posijate sjeme i nakon nekoliko sati dodete opet i uberete marihuanu.


Posjetite nas i uzivajte! Lijep pozdrav od Dark-Energy Tima. IP: 78.0.73.66:8907 Forum:www.Dark-Energy.Comeze.com
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2010, 18:12:43 POSLE PODNE od Foks

78.0.73.66:8907

Jel ti to nas zezas :S? Pa ovo je kucni host kolko ja vidim.. Nemozes sa kucnim hostom nikako uspjeti

Al ajde sretno
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Brate,ja mislim da nije kucni ja sam ih samo predstavio :)


Aj lukasa smiri te dozivljaje ........ sve sam ti reko  >:(

novi ip od servera je 78.0.73.236:8907 dodite igrati

Foks ako si ti na serveru Foks Melethion jos jednom ti kazem NEMOJ DA KRADES IDENTITET COVEKA za kog sam siguran da nece ponovo samp da zaigra.. Zaista ruzno s tvoje strane...

78.0.73.236:8907

Opet kucni, ajoj, pa dajte se opametite pa kupite taj host, zar vam je tolko tesko izdvojit 35kn za game-hr?

Ajde kucni mozete imat ako igra par frendova, ali ovako ako zelite ljude, 100% ih necete dobit..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

nastoe

Sada mi je dosta NITKO!!! Ne cita pravila, autor teme evo ti BAN na 15 dana :-* sljedeci put procitaj pravila pa onda postaj ne samo ti nego SVI ja se trudim objasniti da samo procitate pravila i to je to kako ti tako i ostalima...

@LuKsa: Ti takoder procitaj pravila, ti neces sada dobiti BAN ali shvati ovo kao opomenu, ljepo u pravilima stoji da nesmijes blamirati, mogao si jednostavno poslati PM nekom od admina/smodova pa bi oni proveli pravila a ne ovako...

Pozdrav.