[Pomoc] radar novac kazna

Započeo [GU:RP] Ivica, Jun 10, 2013, 15:14:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:mojmod
Detaljan opis problema:napravio sam radar kaznu i sad kad igrac prode kroz radar a vozi 79 a granica je 60 da mu posalje poruku neku ugl da prijedem na stvar dakle kako napravit da mu se podesi kazna dakle ja sam ovako stavio, ali kad dodem u vijecnicu i uplatim kaznu treba da pise da sam uplatio 110 jel sam toliko stavio kaznu i nista pise samo $0 evo kako sam ja stavio tamo

PlayerInfo[i][KaznaRadar] += RadarInfo[i][raKazna];

u komandi:

format(str, sizeof(str), "Uplatili ste kaznu u iznosu od $%d",PlayerInfo[playerid][KaznaRadar]);

i takoder mi ne oduzme novce

GivePlayerMoney(playerid, -PlayerInfo[playerid][KaznaRadar]);
SCM(playerid, ZUTA, str);
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

pax95

Imam osecaj da ti ovaj deo: PlayerInfo[ i ][KaznaRadar] += RadarInfo[ i ][raKazna];
ne valja i mislim da znam sto za divno cudo :D
Pa da li si ti siguran da je to dobro iz prostog razloga ti uzimas kaznu od rada ali onog koji je igracev ID
RadarInfo[ i ][raKazna] - to sto je podebljano tebi tu stoji id igraca jer vidim da je i u playerinfo isto [ i ] tako da ili je ovako ili obrnuto. Uglavnom kod PlayerInfo treba ti id igraca, a kod RadarInfo treba da ti ide id radara pored kojeg je prosao tebi stoji [ i ] sto prestavlja id igraca to znaci da ne valja bar ja mislim mozda i gresim...
Poslednja Izmena: Jun 10, 2013, 15:35:31 POSLE PODNE od [BC:RP] Mr.Gagi


pax95

Citat: [GU:RP] Ivica poslato Jun 10, 2013, 15:24:29 POSLE PODNE
kako bi trebalo da ide onda. Hvala
Pa daj ceo kod nisam ja vidovit da znam sta ti stoji :)
Daj kod gde dodaje to na kaznu (gde pamti kaznu ceo kod)

Evo sredio sam :P trebalo je ici ovako

PlayerInfo[ i ][KaznaRadar] += RadarInfo[r][raKazna];

Sad radi fino moze lock ovdje.