[Pomoc] Podivljale FS-e

Započeo slasher, Maj 06, 2013, 15:46:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: od 0
Detaljan opis problema: Pa ubacio sam fs-u u server a imam sve includove, ubacio sam u server.cfg, startovao server i ne radi FS-a, prijavio sam se i rcon i opet nece, probao sam jos 4 fs-a i ni one ne rade, ne kontam sta bi jos moglo biti, inace te fs-e su mi pre radile a sad nece.
Dio skripte: FS-e su 
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): nema sta slikati

pa ako si ubacio .amx fajl u scriptfiles, ujedno i .pwn i upisao u server .cfg pravo ime te fs, onda mora da radi, de proveri iz pocetka da li si dobro uradio..

Joj i ja imam isti problem sa Diablo gaming ne radi mi FS za Kuce od Greedy-ja -.-


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

Citat: woody poslato Maj 06, 2013, 16:13:06 POSLE PODNE
Joj i ja imam isti problem sa Diablo gaming ne radi mi FS za Kuce od Greedy-ja -.-
zato sto nemas include fajlove koje zahteva ta fs

Citat: woody poslato Maj 06, 2013, 16:13:06 POSLE PODNE
Joj i ja imam isti problem sa Diablo gaming ne radi mi FS za Kuce od Greedy-ja -.-

Pa ni meni ne radi ta FS-a
Imam sve i amx i pwn fajl, eo sad opet kompajliram pa cu da vidim oce li raditi.

pogledao sam i fs pwn i ceo server pawna ,bila su 4 erora popravio sam i opet nece, probao sam i /rcon loadfs greedyhs ocita ga i opet ne radi nista.

imas li yini, tacnije ysi komplet includova ? sigurno nemas cim ti ne radi ta fs, i takodje ti treba sscanf

ceo set imam
2 trebaju za greedyhs - y_ini & y_commands
a imam i sscanf2

pax95

A sta ti u logu pise da li uopste ucita FS?

Ocitava
[07:27:09] Filterscripts
[07:27:09] ---------------
[07:27:09]   Loading filterscript 'greedyhs.amx'...
[07:27:09]   Loaded 1 filterscripts.

pax95

Posto mi je poslao folder od server video sam sta ne valja pa da napisem ovde da bi znali ostali.
Fali ti plugin za sscanf nemas ga u folderu plugins

Zahvala moderatoru sto mi je izasao u susret i pomogao mi, nisam ni skontao da nema plugina.
Hvala jos jednom :)

pax95

Nema na cemu i drugi put ;)
Problem resen, lock