[FS] Jungle Groove Street DM

Započeo Dj_Scratch, Mart 30, 2011, 19:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovo je moja prva ikad FS napravljena. Tek sam naucija radis FS prije 5 min. i toliko mi je trebalo da ovo naprvim. Nadam se pozitivnim komentarima jer se skriptanjem bavim neaktivno par tjedana jer ugl ucim C++ pa ne stignem sve!

O cemu je rijec?

Rijec je o DM u izmapiranom Groovu. Kada upisete /gsdm portati ce vsa u izmappirani GS. Glavni izazov je taj sto je taj dio vrlo malen ali je pun grmlja pa nevidite nista oko sebe. Da bi ste nasli igraca morate se popeti na skale koje su smjestene oko sredine terena!

Oruzja:

Oruzja koja dobijete su eagle i bejzbol palica. Imate samo 14 metaka da pogodite protivnika a ako ne uspijete morati ce te ga stuci palicom sto i nece biti bas lako na ovakom terenu!

Slike nemam jer sam FS tek napravija i na brzinu tetira sa necakom. Zurim na trening ali postati cu ih sutra :D. Molim da novi skripteri ne govore da je predobro kad znam da nije toliko dobro a iskusne molim da ne govore da je [cenzura] jer znam i sam da je ali ovo mi je prva FS tako da je meni super!

http://pastebin.com/VSSQ3T3w


samo da najavim da cu na ovome jos par dana raditi i dodati vise opcija Itd... ovo sam samo kao neki premjer napravija pa san se tija pohvalit svojin prvin FSom :D
Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 19:23:50 POSLE PODNE od Dj_Scratch



Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 30, 2011, 19:22:20 POSLE PODNE
A slike?

kao sat sam reko, trening mi je za 10tak min i vec sam trebao krenuti pa ne stignem, slike ce biti objavljene ili veceras ili sutra :D

black_dota

Citat: [Modern] â,,–¹ poslato Mart 30, 2011, 19:24:03 POSLE PODNE
Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 30, 2011, 19:22:20 POSLE PODNE
A slike?
A da procitas ceo text?

Cekam slike pa cu oceniti :)
Ajde ko je reko da nisam procitao text?Procitao sam, ali nemogu na osnovu texta da zamislim to, omg.

cristiane

Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 30, 2011, 19:29:32 POSLE PODNE
Procitao sam, ali nemogu na osnovu texta da zamislim to, omg.
Šta ti ne možeš da zamisliš? Još jednom ti u temi vidim bezvezna 2/3 posta,bit ćeš isključen sa foruma do daljneg.
Citat: Dj_Scratch poslato Mart 30, 2011, 19:17:08 POSLE PODNE
Slike nemam jer sam FS tek napravija i na brzinu tetira sa necakom. Zurim na trening ali postati cu ih sutra

Inaće FS nije loša za početak.

black_dota

Yamaha oladi malo, niti sam ti reko sta, nego sam napadas, i prekini komentarisati svaki tudji post, sve moras ti na kraju da dodas, da bi ispao "pametan".

cristiane

Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 30, 2011, 20:55:35 POSLE PODNE
Yamaha oladi malo, niti sam ti reko sta, nego sam napadas, i prekini komentarisati svaki tudji post, sve moras ti na kraju da dodas, da bi ispao "pametan".
Ja sam svoje rekao ti nastavi i dalje spamati,pa ćemo vidjeti ko će ohladit.



Mikic95


hvala na dobrim odgovorima, dosad sam radio samo GM ali bi poceo i ne bi dovrsio, a FS mi se cini zanimljivije radit awww


odlicna FS.. ko sto si i rekao na serveru  ;)

Meni se ne svida 3/1o  :-\
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________