[FS] Ownership

Započeo [BURPG] Wistaa, Avgust 04, 2012, 16:42:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Pun je bugova:)
Kad sjednes na njega mozes da ga vozis a da ga ne kupis, takodje i /v locate ne mice se CP kad stanes na njega,mogao bi malo da popravis ove bugove,takodje kad sjednes u vozu na neki lijevi jezik ti pise nesto zelenim slovima :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Jeffery "OG Loc" poslato Avgust 17, 2012, 03:25:07 PRE PODNE
Pun je bugova:)
Kad sjednes na njega mozes da ga vozis a da ga ne kupis, takodje i /v locate ne mice se CP kad stanes na njega,mogao bi malo da popravis ove bugove,takodje kad sjednes u vozu na neki lijevi jezik ti pise nesto zelenim slovima :)

Stari uci se malo da ne moze sve doci na tanjiru,ja sam se potrudio i nasao nesto,sto sam podijelio sa vama :)

Hvala svima potrudio sam se naci nesto ovako i uspio sam xDD
Znam da ima vas dosta sto vam ovo treba i vas koji imate problema sa ownershipovima,tako da tu je to,mozda treba malo sredit,al' jbg :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat
Ne radi skinuo sam ubacio u gamemod ulogovao se kao rcon admin i ukucam /newbuycar i nista
Radi mene radi posalji mi na pm sto si uradio i kako si ubacio pa cu ti pomoc da ti radi :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Ljudi, kada kucate jbt /newbuycar nepise vam nista, morate bez tog /newbuycar [ID] [BOJA 1] [BOJA 2] [CJENA]
mogli ste barem pokusat pa bi vam radilo ;)

[quote author=[X:RP] ColdPlay link=topic=49575.msg372512#msg372512 date=1345307976]
Ljudi, kada kucate jbt /newbuycar nepise vam nista, morate bez tog /newbuycar [ID] [BOJA 1] [BOJA 2] [CJENA]
mogli ste barem pokusat pa bi vam radilo ;)
[/quote]
E to ljudi ja zaboravih tako je i mene bilo dokle nisam ukucao ovako ID Boja i to :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.



Citat: ZeRooMKD poslato Avgust 27, 2013, 07:53:56 PRE PODNE
ne gi save posle GMX :S
Brate da l' si ti normalan? :D
Vidis od kad je tema :D lock :p
RESPECT :
Vegas & C++