NAGRADNA IGRA (NAGRADA GAMERSKI MIS)

Započeo admin, Jun 30, 2009, 18:21:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo na zahtjev CH-a odlucio sam postati mail koji sam dobio od njih, mislim da je ponuda OK i da bi trebalo biti vise ovakvih ideja tako da igra ima i neki cilj.

Slijedi mail:


Postovani,

Ovim putem zelimo Vas obavijestiti da od sutra 01.07.2009. pocinju prijave za CroHerza nagradnu igru.

Moci cete se prijaviti u glavnom chatu RPG/DM servera, posto se nagradna igra odnosi samo na RPG/DM server.
Prijave ce biti otvorene od 01.07.2009. 10:00h pa sve do 01.07.2009. 00:00h

Sutra cemo Vas opet mail-om podsjediti da su prijave otvorene i dati cemo Vam tocan link gdje cete se prijaviti.

Za prijavu cete morati ispuniti odredene podatke koji ce biti navedeni u toj temi i morat cete priloziti sliku svoga stats-a na serveru.
Znaci morat cete SUTRA uslikati svoj stats (vrlo je vazno da se stats uslika 01.07. inace ako ga uslikate danas zaostajat cete u napredovanju u nagradnoj igri) i sliku staviti u tu temu u glavnom chatu.

Nakon sto zatvorimo prijave 01.07.2009. u 00:00h, obavijestit cemo vas onda i koja je poenta nagradne igre i kako se boduje tj sta trebate raditi da bi pobijedili.

I na kraju naravno NAGRADA je: http://slike.hr/vidi/genius2.jpg  (GAMERSKI MIS)

P.S. Adminima nije dopusteno sudjelovati u nagradnoj igri! (Ovim putem zelim samo pokazati ostalima da nije neka povlastica biti admin i da ne razumijem zasto toliko svi zelite biti admini, jer to je velika obveza a i nemas bas neke povlastice, a vi se doslovno koljete za to mjesto)