[Oprostaj] Ricky_Danzel, Ralph_Exon

Započeo [BR] Ralph, Mart 01, 2013, 02:21:55 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo narode da se pozdravim sa Vama, dosadi sve pa i ovaj SAMP. Hvala Vam na svemu naucio sam dosta ali nema nekog cilja od ovog SA:MP-a.
Kao ni od hostinga ovo sto sam do sada vidio. Povlacim se iz svega, okrecem se nekim drugim stvarima. AKo sam negde preterao nekako uvredio, duboko se izvinjavam. Dosta je bilo ove agonije zivota od danas do sutra. Kako ovo platiti kako ono...i te stvari.

Znam da ce se mnogi pitati sta ce sada biti sa Balkan Rising-om, i sa Hostingom, za hostig je u 10 mnuta nadjena zamena. Tako da je to sredjeno za Balkan Rising to Vam nista ne mogu reci, da mi nije brace obrisao bi SAMP. Ne planirma vise ulaziti niti se truditi oko necega gdje samo gledaju na Vas, i misle da sve mozete, a oni samo da kupe zasluge.

Pozdravljam sve koje poznajem Hugu, Hugolinu i male Hugice. Posebno svoje roditelje :D


Pozdrav :)
Poslednja Izmena: Mart 01, 2013, 02:25:29 PRE PODNE od Ralph Exon

Brate, ja što sam namjeravao da ti kažem, rekao sam ti na facebooku. Želim ti svu sreću u svemu što naumiš, da gledaš samo svoje dobro, jer to jedino sada i vrijedi. I na kraju, dabogda zlatnim escajgom jeo, haha :).
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

ado97





Srecno buraz, cucemo se ;)

To sto si od trenutak odustajanja na hostu "zamenjen" za 10 minuta, to je cista slucajnost...
Poslednja Izmena: Mart 01, 2013, 14:43:59 POSLE PODNE od [BR]Maki187