Litle Caffe

Započeo [RST] Sexserghy ♥, Februar 23, 2013, 13:00:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime mape: Litle Caffe
Vrijeme rada: 30min
Izradio:  Sexserghy ♥
Objekti: 103
Download: Klikni me ( Trebate biti ulogirani na 4shared acc ili se ulogirati preko facebook racuna )
Slike:

















Komentar: Ako slucajno objekti se ne poklapaju onda su izmjesani IDevi posto nemogu testirati ja na svojem kucnome nesto sere, pa mi slobodno javite na PM ili ovdje u temi ako skidate mapu i testirate ju ako ne valja da popravim.

PS. Moro sam staviti Litle a ne dva LL jer mi izbaci server uklonjen. :-)
Poslednja Izmena: Februar 23, 2013, 13:01:37 POSLE PODNE od Sexserghy ♥

Citat: [SE]╚»Loza«╝ poslato Februar 23, 2013, 13:03:23 POSLE PODNE
Brt, manju oceni ispod 10 ti ne mogu dati nikako :D odlicno je 10/10 ali bukvalno  :)

Da napomenem da ovakve stvari kafice, restorane, pubove i ostalo na otvorenome jako rijetko radim, vise preferiram interior.

Druze, ovo je odlicno :) Svaka ti cast, znam da je glupo uzimati ovakve mape za svoj server, ali ja moram, mnogo hvala :) 10/10:)
RESPECT :
Vegas & C++

Citat: Cimburovic poslato Februar 23, 2013, 13:12:00 POSLE PODNE
Druze, ovo je odlicno :) Svaka ti cast, znam da je [cenzura]o uzimati ovakve mape za svoj server, ali ja moram, mnogo hvala :) 10/10:)

Aj mi samo javi dal sve stima sa objektima jer jednostavno nemogu compilat neznam sta mu je doslo danas, puno hvala :-)

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 23, 2013, 13:13:07 POSLE PODNE
Citat: Cimburovic poslato Februar 23, 2013, 13:12:00 POSLE PODNE
Druze, ovo je odlicno :) Svaka ti cast, znam da je [cenzura]o uzimati ovakve mape za svoj server, ali ja moram, mnogo hvala :) 10/10:)

Aj mi samo javi dal sve stima sa objektima jer jednostavno nemogu compilat neznam sta mu je doslo danas, puno hvala :-)

Vazi, samo, da li mozes negde drugde da das kodove, nesto nece sa 4share, tj. skine, ali posle nesto, ne znam ni ja :))
RESPECT :
Vegas & C++

lijepo 10/10
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: Cimburovic poslato Februar 23, 2013, 13:22:13 POSLE PODNE
Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 23, 2013, 13:13:07 POSLE PODNE
Citat: Cimburovic poslato Februar 23, 2013, 13:12:00 POSLE PODNE
Druze, ovo je odlicno :) Svaka ti cast, znam da je [cenzura]o uzimati ovakve mape za svoj server, ali ja moram, mnogo hvala :) 10/10:)

Aj mi samo javi dal sve stima sa objektima jer jednostavno nemogu compilat neznam sta mu je doslo danas, puno hvala :-)

Vazi, samo, da li mozes negde drugde da das kodove, nesto nece sa 4share, tj. skine, ali posle nesto, ne znam ni ja :))

Eto - http://pastebin.com/mPuXkybi

Ovo si trebao staviti u SA:MP Mape jer su ovdje samo slike i video...

mapa je odlicna :)

Odlicna mapa  ;D
Follow me na Instagram @sixmatic


Lijepo, jednostavno, precizno. Nema bespotrebnih objekata, sasvim dovoljno. Svaka čast.

Potrefio si ama bas sve , kralju extra je 10/10
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Odlicno ! 10/10 ;)


Village's Roleplay USKORO...

Village's Roleplay USKORO...