Nema smisla vise otvarat balkan-samp...

Započeo zerocoolos, Maj 27, 2010, 16:19:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ova tema se bas pretvorila opet u madjusobna optuzivanja o kojima sam pricao...

no uglavnom lockam temu i zadnji puta sam ovdje...

Zoran(ulogirao sam se na trenutak sa nikolinim acc...)

Pozdrav

Correlli

Citat: DenY poslato Maj 27, 2010, 22:10:30 POSLE PODNE
svaka cast al moram se prituziti na glavne likove tu da odaberu upravu foruma smodove i admine kako treba bilo bi sve drugacije
Najlakše je optuživat (kao političari jedan drugoga naprimjer, a ni jedan ne radi ništa). Nije neki problem u Administraciji nego koliki je bio u nekim korisnicima kojih nema više na ovom forumu.. kako da se izrazim - pobunjenici protiv pravila. Največi problem je baš u tome što većina na ovom forumu ne poštuje pravila, a Super Moderatori jesu preblagi.

Kazne će biti strože, ali nadam se da poslije neki od vas neće plakati radi toga.

Dok vi ne skuzite da nije problem ni u fanartu ni u offtopiku proci ce dugo vremena, problem je ISKLJUCIVO u korisnicima.
Korisnici idu protiv pravila foruma, a vecinom su to klinci od 13 godina koji se onda odjednom ohrabre i pokusavaju nesto i govore o necemu o cemu nemaju pojma, oni se petljaju u neku povijest, stavljaju razne znakove a ni ne znaju sta znace, e onda kad im se stane u kraj, e onda se nade netko to bi pravio organiziranu kolektivnu pobunu protiv vodstva foruma, i onda opet se tu pljuje i raspravlja i brdo postova se posta, e onda postoji brdo onih pa barem 85% koji imaju "bolest postova", cilj im je da imaju samo sto vise postova, natjecu se sa ostalima, gledaju tude postove i nastoje ih stici i prestici, cim taj netko drugi posta mora i ovaj da mu slucajno ovaj ne bi pobjegao i sl. Tako da nije stvar ni u offtopiku ni u fanartu, pa to je ovdje postojalo jako dugooo vremena i nikad nije bilo problem, a nije bilo problem jer nije bilo toliko ljudi i nije bilo toliko "ohrabrenih" klinaca koji prave nered.
Postoji jos jedna stvar, sve se to moze odrzavati, samo moderatori i ostali znaju ponekad pobrkati tko su pravi spameri a tko ne, jer zna se sta je spam i njemu se bez problema stane u kraj ako moderatori obavljaju svoj posao kako treba.

Slijedeci problem je ni manje ni vise nego LJUBOMORA, dzaba sve ali vi jednostavno morate pljuvati po drugima, sta god da drugi napravi vasi postovi glase ovako nekako: "To si ukrao sa CH, oni su to prvi imali" , "To nisi ti naskriptao sta lazes ovdje" "To je bas sranje, kod nas je bolje" "Stari, server ti je totalni uzas, nikad nece biti bolji od mog"

Ne razumijem, pa i ja imam server, pa ako cemo realno gledati ima najveci broj igraca na Balkanu, pa opet nikad nisam naveo NITI jednu od gore navedenih recenica, vi neki imate servere na kojima imate 15 ljudi i onda vi pisete ovakve recenice. SRAMOTA.

E tu leze svi problemi, upravo u vasoj GLAVI!

Problem nije ni u vodstvu, ni u forumu, ni u fan artu, ni u offtopiku, problem je u vasim glavama, jer vi jednostavno ne mozete a da ne budete LJUBOMORNI, PODLI, i LUKAVI!!!

U nekim stvarima se slažem sa tobom Soprano, ali ipak moraš malo i pogledati da se polako i bune korisnici koji su ovdje došli nešto naučiti oko sampa i koji su najdulje ovdje, evo zoran je otišao, a zašto?? Jer je već vidio da se ni ne otvaraju teme oko skriptanja nego samo offtopic i fan art...ne govorim to zato da se ukine ili nešto nego iskljucivo da se poduzme nešto oko te spammerske djece, danas je jedan dobio ban na 10 dana, ako se onda ne smiri opet ce dobiti, ja cu ovakvu pravdu provodit, jer nije istina da se nemože prestat sa postanjem...

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 28, 2010, 19:40:42 POSLE PODNE
U nekim stvarima se slažem sa tobom Soprano, ali ipak moraš malo i pogledati da se polako i bune korisnici koji su ovdje došli nešto naučiti oko sampa i koji su najdulje ovdje, evo zoran je otišao, a zašto?? Jer je već vidio da se ni ne otvaraju teme oko skriptanja nego samo offtopic i fan art...ne govorim to zato da se ukine ili nešto nego iskljucivo da se poduzme nešto oko te spammerske djece, danas je jedan dobio ban na 10 dana, ako se onda ne smiri opet ce dobiti, ja cu ovakvu pravdu provodit, jer nije istina da se nemože prestat sa postanjem...

Evo sad smo maknuli fan art, i jos neke podforume, medutim spam nece prestati tek tako sam od sebe, treba strogo kaznjavati spam i gotovo.

Citat: Soprano poslato Maj 28, 2010, 19:43:34 POSLE PODNE
Evo sad smo maknuli fan art, i jos neke podforume, medutim spam nece prestati tek tako sam od sebe, treba strogo kaznjavati spam i gotovo.
E onda se slažemo...