AntiCheat by me

Započeo virtuozo, Maj 06, 2010, 10:56:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Citat: |- [M-Gun] -| poslato Maj 06, 2010, 20:19:01 POSLE PODNE
Pa uzet cu i ja neku FS i prevest je i hvalit cu se da je moja ;) neide to tako moj pawn
Ali sta me jos najvise razljutilo pogledaj ovo sta mi je napisao

Citat: [CE]Pawn poslato Maj 06, 2010, 18:50:55 POSLE PODNE
ja sam radio Extreme jebote koji ti je kurac? :S

Kako me provociraju takvi ljudi....

M-Gun

haha hma pusti ih i zanemari ,,, mogo sam ja uzet od corellia FS ak je na eng. i hvalio bi se da sam najbolji skripter xaxa :D

nastoe

Nije stvar koje autor nego mi je jadno sta mu je ISPOD CASTI da prizna da nije on radio....

virtuozo

nezz ko je autor poslo mi je LINK FS ja sam je skroz edit.. :S i pogledaj onu kolko ima linija a pogle ovu

nastoe

Citat: [CE]Pawn poslato Maj 06, 2010, 20:25:56 POSLE PODNE
nezz ko je autor poslo mi je LINK FS ja sam je skroz edit.. :S i pogledaj onu kolko ima linija a pogle ovu
Ali shvati da ti nisi autor i da ti nisi nista posebno napravio osim preveo ii nista vise a to moze svaka budala dok budes napravio SVOJU FS koju si radio od 0 linija koja ce banat/kickat igrace koje rade neke zabranjene radnje onda mi se javi a ne biti ovako jadan

Citat: [CE]Pawn poslato Maj 06, 2010, 20:25:56 POSLE PODNE
nezz ko je autor poslo mi je LINK FS ja sam je skroz edit.. :S i pogledaj onu kolko ima linija a pogle ovu
Imas 30 minuta da postas autora i link do teme, inace ti ide ban na 60 dana i tema se briše


Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Editirao sam prvi post i molim da se vise ne svadate oko ovog vise...

M-Gun

Citat: °|Chris|° poslato Maj 06, 2010, 20:38:13 POSLE PODNE
Editirao sam prvi post i molim da se vise ne svadate oko ovog vise...

Sad vec bolje pase ocima :D