[C++] [PROGRAM] Ukupan prosjek

Započeo Slay, Januar 25, 2013, 23:58:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Slay_ poslato Januar 27, 2013, 13:31:38 POSLE PODNE
Da [cenzura]osti pišem, DDoS je vrsta napada, dos je consola...
Misliš, nešto kao heap alociranje?

Ma da, oba rade tako, no kod SDK ti moraš na sve misliti i puno više koda napisati nego recimo sa GDK i kod na GDK bi trebao biti kompatibilan stalno sa svakom verzijom(kod ti ostaje isti, ti samo GDK mijenjas)... Uglavnom nije bas jednostavno, bitno je samo razumjeti abstract mashine i kako pristupati memoriji samp-a...

no to je daleko od ovog programiranja i bolje receno nema puno veze jedno s drugime...

mislim da razumijem otprilike na šta ciljaš, radio sam nesto malo sa gdk-om i pokusao raditi jos prije samo sa sdk-om
Kristijan Stipić

Citat: pllopen poslato Januar 26, 2013, 14:23:35 POSLE PODNE
Citat: N1XTON poslato Januar 26, 2013, 10:03:50 PRE PODNE
jedino sto mogu reci bolidski i jadno
Da djuro nije prvi post bacio ti bi sada ovdje pisao "Bravo super odlicno bla bla bla" I sada ti meni reci da nisi napacen.

da je te on pohvalio ja bas nebi! ja imam svoje misljenje on ima svoje
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: N1XTON poslato Januar 28, 2013, 09:15:31 PRE PODNE
Citat: pllopen poslato Januar 26, 2013, 14:23:35 POSLE PODNE
Citat: N1XTON poslato Januar 26, 2013, 10:03:50 PRE PODNE
jedino sto mogu reci bolidski i jadno
Da djuro nije prvi post bacio ti bi sada ovdje pisao "Bravo super odlicno bla bla bla" I sada ti meni reci da nisi napacen.

da je te on pohvalio ja bas nebi! ja imam svoje misljenje on ima svoje
Gledaj ovo ti moras biti bolji od njega i da se bolje razumjes u to da bi komentirao da li je "bolidski i jadno" ,a da je djuro napisao bolji si od mene ti bi sutradan lizao slay-u supak. Eto kakva ste vi djeca...


Citat: pllopen poslato Januar 28, 2013, 11:38:15 PRE PODNE
Citat: N1XTON poslato Januar 28, 2013, 09:15:31 PRE PODNE
Citat: pllopen poslato Januar 26, 2013, 14:23:35 POSLE PODNE
Citat: N1XTON poslato Januar 26, 2013, 10:03:50 PRE PODNE
jedino sto mogu reci bolidski i jadno
Da djuro nije prvi post bacio ti bi sada ovdje pisao "Bravo super odlicno bla bla bla" I sada ti meni reci da nisi napacen.

da je te on pohvalio ja bas nebi! ja imam svoje misljenje on ima svoje
Gledaj ovo ti moras biti bolji od njega i da se bolje razumjes u to da bi komentirao da li je "bolidski i jadno" ,a da je djuro napisao bolji si od mene ti bi sutradan lizao slay-u supak. Eto kakva ste vi djeca...

a sta ti znas sta bi on napisao?  :-\

Pohvale slay_ u
Poslednja Izmena: Januar 28, 2013, 14:03:17 POSLE PODNE od bolinx

Profil na 500px: 500px

Lijep je program, ma da ga nikad neću koristiti  :P DoÅ¡ao sam samo posjetiti ovog dolje bisera.

da, Svaka čast EP :)

Citat: N1XTON poslato Januar 26, 2013, 10:03:50 PRE PODNE
jedino sto mogu reci bolidski i jadno

Kaže osoba koja nezna uništit vozila u SA:MP-u i onda ga je sramota pa napiše da je brat.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=67256.msg467584#msg467584




Kladim se da ne znaš šta znači bolidski.


DHV

*

Citat: BloodMaster poslato Januar 31, 2013, 17:45:21 POSLE PODNE
Lijep je program, ma da ga nikad neću koristiti  :P DoÅ¡ao sam samo posjetiti ovog dolje bisera.

da, Svaka čast EP :)

Citat: N1XTON poslato Januar 26, 2013, 10:03:50 PRE PODNE
jedino sto mogu reci bolidski i jadno

Kaže osoba koja nezna uništit vozila u SA:MP-u i onda ga je sramota pa napiše da je brat.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=67256.msg467584#msg467584




Kladim se da ne znaš šta znači bolidski.


eheheh spuštanje na zemlju level BloodMaster ! :D

OT: Lepo odraÄ'eno, samo nemoj koristiti viÅ¡e system funkcije, jednosvavno nije korisna..(ako te zanima Å¡to, google)

Citat: Plavša poslato Januar 31, 2013, 17:53:53 POSLE PODNE
OT: Lepo odraÄ'eno, samo nemoj koristiti viÅ¡e system funkcije, jednosvavno nije korisna..(ako te zanima Å¡to, google)

system funkciju koristim samo da zadržim konzolu upaljenom, u ovom slučaju na ono što si ciljao (ako isto mislimo) nema nikakve veze sa ovim programiranjem tj. u ovom slučaju :)
Kristijan Stipić