Kucni hosting...Pitanje

Započeo Jiganov, Maj 16, 2010, 16:04:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ma fale mu includes eto nek posta koji nek mu neko send -.-



Ti ne razumijes svrhu includesa ni malo, includes ti netreba za pokretanje .amx filea, nego ti include treba za compileanje moda, a on je reko da mu ne zeli pokrenut, a ne compilat... znaci fale mu scriptfilesi najvjerojatnije
Poslednja Izmena: Maj 16, 2010, 20:13:58 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Maj 16, 2010, 20:07:32 POSLE PODNE
Omg, nemogu vjerovat kako glupe postove neki imaju, ako to sve nije, onda ti nisu scriptfilesi dobri, nemas potrebne scriptfilese.

Neko kaze da mi include nije dobar,da nemam morphinc u includes...pa sad neznam dal treba da to ubacim u pawno folder tamo il nezzz....Probao sam dosta toga al neide :S

Citat: LuKsA poslato Maj 16, 2010, 20:13:34 POSLE PODNE
Ti ne razumijes svrhu includesa ni malo, includes ti netreba za pokretanje .amx filea, nego ti include treba za compileanje moda, a on je reko da mu ne zeli pokrenut, a ne compilat... znaci fale mu scriptfilesi najvjerojatnije

a daj Luksa :S lik nezna ni compile kako ce moci mod pokrenuti kada nema includes u folderu ja mu govorio gdje ce ici da provjeri i nema!

nemoguce je da mu pokrene server

Citat: [Ed!max]eCl!pSe poslato Maj 16, 2010, 21:09:34 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato Maj 16, 2010, 20:13:34 POSLE PODNE
Ti ne razumijes svrhu includesa ni malo, includes ti netreba za pokretanje .amx filea, nego ti include treba za compileanje moda, a on je reko da mu ne zeli pokrenut, a ne compilat... znaci fale mu scriptfilesi najvjerojatnije

a daj Luksa :S lik nezna ni compile kako ce moci mod pokrenuti kada nema includes u folderu ja mu govorio gdje ce ici da provjeri i nema!

nemoguce je da mu pokrene server

ma znam compile :S al nemam includes fileova...daj imal ko citav paket includesa,pa mi nece bit problema :S

iYoko

Includese dobijes uz SAMP server, dok ti vjerojatno fale ove.