Blue Sky RPG

Započeo reflexion, Jun 23, 2009, 19:25:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobro dosli!!

**|__UKRATKO O MODU__|**

Radnja moda se odrzava u Las Venturasu (3. grad). U mod smo stavili autmatsko mjenjanje vremena svakih 30 min. Na ekranu gore desno je umetnut tocan sat, koji vam pokazuje TOCNO vrijeme. Neka od pogodnosti je ta, da vam se ne ekranu pokazuje brzina i kolicina goriva! Na ovom modu zbog dobre skripte skoro nikad ne crasha. Za svaki wanted level dobivate zvijezdicu ko i u igrici. Uveden je AFK sistem koji je jako zanimljiv!. Ako nikad do sada niste igrali SA:MP brzo cete zapamtit sve komande zbog toga sto smo omogucili pocetnicima veliki izvor informacija o serveru dok IGRAJU!

**|__ORGANIZACIJE & MAFIIJE__|**
Organizacije su sljedece: PD, FBI, Vojska, Hitmani, Gradonacelnik

Mafije: Corleone, Tattaglia, Stracci, Teroristi-organizacija koja do sada nikad nije videna na Balkanu, Barzini.

Sve organizacije/mafije su potpuno sredene. Imaju ogradu, vrata, oruzja, aute, a neke cak i helikoptere i avione.

**|__BIZEVI, KUCE & EVENTI__|**

Bizeve na modu ima otprilike 5 (Paintball, Rent Car, PD Armory..) Svugdje po gradu mozete kupit kucu, po vrlo povoljnim cijenama. U svaku kucu mozete kupit TV, pancirku, heal. Takoder mozete kupit i odredeni auto! Eventi na ovom modu su vrlo dobri. Necu vam vise nista otkrivat o eventima posto je to jedno jako dobro iznanadenje!

**|__KAD MOZETE OCEKIVAT MOD?__|**

Otvorenje ove SUBOTE! IP: 94.23.26.10:8307

nodY


Ma ovo ce biti server bez foruma.. :D :D :D


nodY sta ce mu forum kad ima skriptu ko da si je ti skripto(KRSH)Cujem nodY da si jako dbr hacker prica se po narodu hahahahahahahaha Takodje sam cuo da si mnogo dbr skripter i da pro skriptas evo cak je i correlli reko da mnogo toga znas,znas da das ban a ne znas da ga maknes hehehehehehe jel tako correlli?
Poslednja Izmena: Jun 23, 2009, 22:09:36 POSLE PODNE od Chili Willie

Citat: Chili Willie poslato Jun 23, 2009, 21:59:52 POSLE PODNE
nodY sta ce mu forum kad ima skriptu ko da si je ti skripto(KRSH)Cujem nodY da si jako dbr hacker prica se po narodu hahahahahahahaha Takodje sam cuo da si mnogo dbr skripter i da pro skriptas evo cak je i correlli reko da mnogo toga znas,znas da das ban a ne znas da ga maknes hehehehehehe jel tako correlli?

ahhahahaha cara...pusti tog dinu dijete od 11 godina

Correlli

Kaže da je pro. skripter a nezna napravit jedne obične /undercover komande, kao neda se mu. Da nekome ban a poslije ga nezna odbanat.
Jao, puno sam takvog naroda sreo, samo se mogu smijat i ništa drugo. :D

Ma ja correlli ali priznaj da smo se bar ko ljudi presmijali  :police:

Citat: Don Correlli poslato Jun 23, 2009, 23:48:13 POSLE PODNE
Kaže da je pro. skripter a nezna napravit jedne obične /undercover komande, kao neda se mu. Da nekome ban a poslije ga nezna odbanat.
Jao, puno sam takvog naroda sreo, samo se mogu smijat i ništa drugo. :D

kad se ja njega sjetim na msn nesto tipa

"e daj mi pls posalji komandu /tuning jer ja sve znam samo to neznam,ali znam bas sveeee samoo to neznam daj moooliiim te to mi posalji da vidim i sve znam"

jao brate sto sam se ja lomio ima nekih 6-7minuta