Pomoc imam ogroman problem

Započeo SteXi.ılllı., Maj 31, 2010, 18:50:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ljudi jel moze neko da mi kaze sta da radim imo sam problema na jednom serveru server me banuje sam ne znam kako ali kad god odem relog bana me ja sam nekako promenio nick i vratili mi statse na njega juce sam igro normalno kad sam iso relog nije me ban i malo pre ulazim banovan si moze pomoc  ??? ??? ???

iYoko

Resetiraj router. I taj server ima svoj forum.

Ne znam dal je to pametno (da restartujem ruter) jer mi se pre neki dan pokvario....

edit:ma niko ne zna pomoci na tom forumu!

iYoko

Citat: ¤|SteXi|¤ poslato Maj 31, 2010, 19:01:53 POSLE PODNE
Ne znam dal je to pametno (da restartujem ruter) jer mi se pre neki dan pokvario....
Ak ti se pokvari router prilikom resetiranja moras si kupit novi ili servisirat ovaj. To nije zdravo...

Posto ja imam Wireless jel ima neko odredjeno vreme kolko moram drzati dugme za restart?

iYoko

Citat: ¤|SteXi|¤ poslato Maj 31, 2010, 19:07:43 POSLE PODNE
Posto ja imam Wireless jel ima neko odredjeno vreme kolko moram drzati dugme za restart?
Ugasi i upali na on/off gumbu, nemoj drzat restart.


iYoko

Citat: Smartex-Balkan|D~3~M~!~R poslato Maj 31, 2010, 23:32:30 POSLE PODNE
aaaaaaaaaaaaaa wairles pa meni nece samp na wairles lool......MSLM MENI NECE....za tebe nezz..zato sam si kupio novi ADSL :D :D
O Boze mili šta sve na ovom forumu neću cut... Pa nema wireless veze s tim sto ti SA-MP neradi... Imaš neki drugi problem. xD

demir bote,ja igram sa-mp preko wirelessa,imas neki drugi problem...

Citat: Sam ãƒ,, poslato Jun 01, 2010, 08:14:40 PRE PODNE
demir bote,ja igram sa-mp preko wirelessa,imas neki drugi problem...
Inace nije nužno da riječ "Wireless" znači da ima internet, naprimjer evo kod nas "MeÄ'imurje Wireless" nije internet provajder ni niÅ¡ta samo nam daje mogučnost spajanja u jednu mrežu preko koje se mogu prenositi podaci sa servera, igre filmovi itd...a onda neki uzmu i adsl i preko tih antena se moze i internet dobit...