[Tut] Kako napraviti jednostavan anticheat za weaponhack

Započeo N1XTON, Decembar 24, 2012, 17:00:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dobrodosli u jos jedaan tut u kojem cu vam pokazati kako napraviti jednostavan weaponhack anticheat





Prvo ce mo na vrh scripte dodati sljedece
#define COL_RED       "{F81414}"
#define COL_YELLOW    "{F3FF02}"
#define COL_WHITE     "{FFFFFF}"
#define COL_GREEN     "{6EF83C}"





Zatim na kraj skripte dodajte sljedece

stock PlayerName(playerid)
{
    new pName[MAX_PLAYER_NAME];
    GetPlayerName(playerid, pName, MAX_PLAYER_NAME);
    return pName;
}




Pod public OnPlayerUpdate(playerid) dodajte sljedece

new string[128];
switch(GetPlayerWeapon(playerid))
{
   
case 1,2,3,9,5,6,7,8,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,25,26,27,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46:
    {
        SendClientMessage(playerid,-1,COL_RED"[Kick] "COL_WHITE"Koristenje weapon hacka ");
        format(string, sizeof(string), ""COL_RED"[Kick] "COL_WHITE"Igrac "COL_YELLOW"%s """COL_RED"Razlog: "COL_WHITE"Weapon hack "COL_YELLOW"Od strane: AntiCheat", PlayerName(playerid));
        SendClientMessageToAll(-1, string);
Kick(playerid);





Da pojasnim




[size=10]
case 1,2,3,9,5,6,7,8,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,25,26,27,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46:
[/size]





Ti brojevi oznacavaju idove oruzja koje se nesmiju koristiti tj koje nemozete nigdje pronaci na modu te ako ih igrac ima kickat ce ga




SendClientMessage(playerid,-1,COL_RED"[Anti cheat Kick] "COL_WHITE"Koristenje weapon hacka ");




To salje igracu poruku da je koristio weapon hack i da je kickovan od strane anti cheata




  format(string, sizeof(string), ""COL_RED"[Kick] "COL_WHITE"Igrac "COL_YELLOW"%s """COL_RED"Razlog: "COL_WHITE"Weapon hack "COL_YELLOW"Od strane: AntiCheat", PlayerName(playerid));
           SendClientMessageToAll(-1, string);





To salje svim igracima poruku ko je  kickan sto je kickan i od koga je kickan




  Kick(playerid);




Ta funkcija kickuje igraca




Ako nesto nije jasno slobodno recite ili ako sam negdje pogresio ili nesto zaboravio dodati ili imam viska :P
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2012, 17:01:47 POSLE PODNE od N1XTON.AMX
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


hvala
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

malo je cudno, porev ovog tuta, imas jos jedan za posao ribara, koji je perfekt uradjen , ali kada vidim da trazis pomoc oko osnovnih stvari, stvarno me buni to, dobri tutorijali i neznanje u pawnu ne ide

Citat: Blaeks poslato Decembar 29, 2012, 17:44:57 POSLE PODNE
malo je cudno, porev ovog tuta, imas jos jedan za posao ribara, koji je perfekt uradjen , ali kada vidim da trazis pomoc oko osnovnih stvari, stvarno me buni to, dobri tutorijali i neznanje u pawnu ne ide
ima nekih stvari kojih znam a nekih kojih neznam a jos nesto moj brat se uci skriptanju takodje koristi isti acc na BS pa mozda tu dolazi do zabune jer on trazi pomoc ovdje vidio sam par tema u kojem mu niste pomogli pa sam mu ja odradio uskoro on objavljuje svoj prvi DM mod ovdje stvarno dobro odradjen
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2012, 17:57:39 POSLE PODNE od N1XTON.AMX
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: [LS:RP]GospoÄ'a -beNNyâ,,¢ poslato Decembar 29, 2012, 18:00:15 POSLE PODNE
I meni je čudno mozda ti to pitaš možda lažeš
ne lazem boga mi
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


Lepo objasnjeno pomocice nekome  ;)
Balkan Extazy SA:MP Server
           Markos > Administrator Level 5 > Direktor - Pomocni skripter 


Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


hvala svima
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka