PRILIKA DA SE PROBIJETE (ZA SVE SKRIPTERE)

Započeo admin, Maj 16, 2010, 06:33:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Znaci svi koji znate skriptati i zelite se probiti mogli bi dobiti priliku tj netko od vas ce za pocetak dobiti. Ukoliko imate vec neki mode ili ga planirate raditi a nemate host, mozete dobiti priliku da postanete clan CH Team-a i samostalno vodite jedan CH server sa modom koji ste upravo vi napravili ili editirali. Znaci, ne smije biti samo da se radi o RP modu, u obzir dolaze DM modovi, STUNT i sl modovi.
Mode ne mora biti iskljucivo vas, moze biti i neka VASA prerada.
Ovdje mi mozete iznijeti svoj plan razvoja i svega, pa vas molim da lijepo opsirno napisete svoje iskustvo, svoj plan i kako i sta bi vodili, ukoliko se pokazete dobri dobit cete host i priliku da u okrilju CH-a vodite jedan server.

EDIT: Prednost ce dobiti oni koji sudjeluju u prijevodu za IV:MP
Poslednja Izmena: Maj 16, 2010, 06:34:07 PRE PODNE od Soprano

Offtopic: sta moras sve naslove velikim slovima pisat ::)

ontopic: bas me zanima ko ce se prijaviti i kakav ce plan biti  :D

r4z0r

Djurimir je meni obecao host , radio sam na gamemodu cijeli mjesec . Naravno to je bila ideja pametnog DenY-a , koji me "ubacio" u taj projekat . Gamemod je edit poljskog gamemoda i na balkanu nema nijedan slican gamemod. Necu uopste govoriti na sto lici gamemod samo cu reci da ima 40k + linija i da je povelik . Takodje server se moze kontrolirati i preko mIRC servera , outgame .

Server je trebao biti CH DM po informacijama koje sam dobio , pa je cijeli gamemod u tom znaku . Dobijem normalan host , uplaodat cu gamemod prve 2 sedmice posto nije potpun pa vidimo izhod .

Citat: Samparena~Tinu_Tuna poslato Maj 16, 2010, 11:04:36 PRE PODNE
Evo ja imam jedan prewdlog posto sam poceo sredjivati stunt mod jos prije i zelio sam da ga hostam ali psoto nemam dovoljno godina a otac mi neda pa ovo mi je prilika da uspem nes

Evo vakav mi je plan da stavim jednu beta verziju prevedenu na nas jezik da proverimo bugove i to kada sredim sve to mislim na red da stavim pravi mod i da ga udajtujem redovno nadam se da ce raja dolazit i da narpavim svoj neki admin system za server na kome bi stavio par admina i anticheat da cuvaju server  od citera , naravno imam ja jos modova samo neznam koji da stavim cops and robbers ili da stavim stunt

Nisi mi bas nesto previse opisao svoj plan i potkrijepio ga, tj ovako gledajuci pitam se koliko uopce znas o skriptanju? Evo gledam i sve pises da ces napraviti, pa moje je pitanje onda- Ima li ista da si vec sam napravio?

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 16, 2010, 12:15:04 POSLE PODNE
Djurimir je meni obecao host , radio sam na gamemodu cijeli mjesec . Naravno to je bila ideja pametnog DenY-a , koji me "ubacio" u taj projekat . Gamemod je edit poljskog gamemoda i na balkanu nema nijedan slican gamemod. Necu uopste govoriti na sto lici gamemod samo cu reci da ima 40k + linija i da je povelik . Takodje server se moze kontrolirati i preko mIRC servera , outgame .

Server je trebao biti CH DM po informacijama koje sam dobio , pa je cijeli gamemod u tom znaku . Dobijem normalan host , uplaodat cu gamemod prve 2 sedmice posto nije potpun pa vidimo izhod .

djuro je rekao od toga nista radi rp servera, onda mi je obrisao i account na server i forumu tako da potrazi ovde sansu

edit: nisam te ubacio nego uvukao i rukama i nogama xD

Poslednja Izmena: Maj 16, 2010, 13:14:11 POSLE PODNE od [CH]grudvo

zerocoolos

ti botu neces nista imat na ch! papa!

edit: i odakle ti da r4 nece imat sanse da ostvari projekt u okrilju ch!? to samo ti neces vise nista imat sa ch...
Poslednja Izmena: Maj 16, 2010, 15:11:04 POSLE PODNE od zerocoolos

M-Gun

Ja sam tako da kazem u pocetcima skriptanaj i znam vec osnovno i dosta toga kao npr. ubacivanje kuca,FS itd itd. da ne duljim imam jedan prijedlog da otvorimo CH SA:MP Fun/Stun server sa dobrim stunovima i dm-ovima tako da se uz roleplay mozemo dobro iz dm-ati i nastunati  :-* eto ukratko ako shvatas da nepisem esej ko budala... ;)

Lockat cu za sada, evo razor ce dobiti sansu, pa ako ne bude ok ponovno cu otvoriti temu...