Crotouch (otvorenje)

Započeo antfuce, Maj 09, 2010, 21:38:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,danas izlazi server,Ime mu je Crotouch roleplay
IP:188.72.202.107:7786  Otvorenje u srijedu!!
Forum:http://crotouch.tk
Evo nešto više o serveru..
Org i bande:
PD
Fbi
Swat
Bolnica
Groove family
East lion
Street raceri
Lcn
Hitman
Cnn
Licenseri
Taxi org

Zasad su samo 3 bande,no kako bude dolazila raja,ja ću staviti nove,naravno na forumu u prijedlozi/ideje neka raja posta za nove bande,pa cemo vidjeti da neku ubacim,jer meni je bitno da udovoljim raji,ali naravno i da raja ne krši pravila roleplaya i da igra pošteno

Uglavnom,u Lcn bandi su za matse paketi,morate imati dopuštenje lcna za ulazak,a u groove je crack house i droga.
Napravio sam crno tržište ili black market za drogu i matse,za to pd,fbi i swat nesmiju znati

                                                                         Kuće i bizovi
Ima 100 kuća,večina u selu di je groove,naravno ima i u 2 selima ali ovo sam baš mislio za ovo selo da stavim najviše.
Ukupno ima 79 kuća i 20 stanova,naravno to je za početak,kao što sam rekao,kako raja bude dolazila tako ću širiti sve ukljućujući kuće i bizove.
Bizzova ima 56,ima novih bizzova kao što je za CarOwnerShip koji će isto biti u serveru.

                                                                       Donatori
Donatori će imati pravo na kuću po izboru,uz to na doradnju interiora,i mta dvoriÅ¡te,imat će za buy /heli buy (helikopter) i /mo buy (motor),uz to,donator dobiva i donator aute,vip org koja je smjeÅ¡tena kod 2 grada,raÄ'a se sa punim healom,bude u org po izboru,naravno je izbor,ali sa time da će biti testan,i joÅ¡ neke stvari o kojima će viÅ¡e biti u sreveru

                                                                      /guide komanda
/guide komanda će biti potrebna ukljucujući i /gps zato što pošto raja sa balkana nije baš upoznata sa okolicom ls i ostala 2 grada
Na forumu ću postati gdje se šta nalazi i neke umne mape,po kojima će bii lakše pamtiti,naravno,ako bude kakvih pitanja u vezi sela,gdje se šta nalazi itd,postajte na forumu,ili pitajte in-game.

                                                                    JoÅ¡ malo o organizacijama
PD-novo u pd-u je to da kada helikopter ili neki avion bude prolazio pored pd,fbi i swat člana,na mapi će se taj helikopter/avion prikazati,jer naš scripting team je napravio radar,koji vide pd,swat,fbi, članovi,naravno,moraju biti u autu,ili ništa od radara.Osim toga napravio sam kada hoćete recimo prijaviti nekoga policij zovete /call 911 birate policija,i onda pratite kako vam piše,opis zločina,počinioc itd..
Groove i East lion- U okolici groove i east lion bande su kuće,ja preferiram da u tim kućama žive članovi tih org,znači ako neki član nema kuću,a volio bi ju imat
Večina bandi i org je podjeljena u 2 dijela,znači taxi org recimo imate i u 1 i u 3 selu,i spoejene su,ima 2 baze,i 2 spawna,kada vas ubacimo u org ,imate pravo birati gdje da se spawnate
 
                                                                     Barovi,trgovine,sexshop,mobtrgovina itd
Takvi lokali i trgovine su raštrkane i ima ih u svakom selu za opće potrebe,Upozoravam vas što se tiče sexa da i tu posao kurve može ostaviti AIDS ili sidu.Zaštititi se možete ako kupite kondom u sex shopu!
Svaka od ovih trgovina je ujedno i bizz..

                                                                Server zaÅ¡tita
AFk-kada si afk možete se ubiti,tko bude afk,ide mu kick,pa warn,znate da je 3 warna ban,zato molimo vas da pazite!
KickPinger-Kada vam je ping veći od 500 automatski vas kicka iz servera
Robot-pazi na hackove,kao Å¡to je za novac,oružje,brzina usput kada psujeÅ¡,stigne prijava policij za vrijeÄ'anje stanovnika,pa postaneÅ¡ osumnjičenik

Server bi se trebao danas otvoriti,znači ip još nije tu,no stavim ga prije otvorenja 2 sata i na forum isto,zato svi koji planiraju igrati,nega se registriraju na forum prvo!
Jel bez foruma niste ništa na serveru.
Usput prijave za lidere,admine,gm scripting team itd sve na forumu!
Ugodnu igu želi vam vaš admin team!

Bitno:Ne mozes biti nista na serveru ako nisi regan na forumu
i ne mozes biti lider,gm i admin bez dobrog rp-a!!
Poslednja Izmena: Maj 10, 2010, 13:53:28 POSLE PODNE od antfuce

M-Gun





Sretno...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


Sretno ;) Nego dobar ti avatar, pise Ludi Grad na njemu ;D
Poslednja Izmena: Maj 10, 2010, 13:45:17 POSLE PODNE od [LG] Laquilla
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

ma to još dok sam igrao na ludom gradu
Usput hvala svima ,znam da je puno servera
i da je tesko imat igraca,al meni nije u cilju da imam sto vise igraca,nego da zadovoljim kolko god bilo njih,da ih zadovoljim!
i naravno igraci koji ne znaju rp-at nece biti nista,
i niko ne može biti ništa bez foruma,lideri admini i gm moraju biti fenomenalni i strogi rp-eri
Usput traze se admini,gm i lideri da ne zaboravim!
Poslednja Izmena: Maj 10, 2010, 13:52:04 POSLE PODNE od antfuce

Sretno :D Doci cu malo pogledati
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...


Citat: antfuce poslato Maj 10, 2010, 13:48:28 POSLE PODNE
ma to još dok sam igrao na ludom gradu
Usput hvala svima ,znam da je puno servera
i da je tesko imat igraca,al meni nije u cilju da imam sto vise igraca,nego da zadovoljim kolko god bilo njih,da ih zadovoljim!
i naravno igraci koji ne znaju rp-at nece biti nista,
i niko ne može biti ništa bez foruma,lideri admini i gm moraju biti fenomenalni i strogi rp-eri
Usput traze se admini,gm i lideri da ne zaboravim!
'

E da,nemoj nikom sem tebi i nekom koga privatno znas da dajes veci admin lvl,pocni sa svakim od lvl 1 i videces ko koliko zna da RP-a i koliko je aktivan...moj savet  ;)

Citat: zvucnici poslato Maj 10, 2010, 16:59:28 POSLE PODNE
Citat: antfuce poslato Maj 10, 2010, 13:48:28 POSLE PODNE
ma to još dok sam igrao na ludom gradu
Usput hvala svima ,znam da je puno servera
i da je tesko imat igraca,al meni nije u cilju da imam sto vise igraca,nego da zadovoljim kolko god bilo njih,da ih zadovoljim!
i naravno igraci koji ne znaju rp-at nece biti nista,
i niko ne može biti ništa bez foruma,lideri admini i gm moraju biti fenomenalni i strogi rp-eri
Usput traze se admini,gm i lideri da ne zaboravim!
'

E da,nemoj nikom sem tebi i nekom koga privatno znas da dajes veci admin lvl,pocni sa svakim od lvl 1 i videces ko koliko zna da RP-a i koliko je aktivan...moj savet  ;)

To i radim ;)