[0.3e] Retro Balkan RolePlay

Započeo [yub] Leo_Karl, Januar 24, 2013, 20:36:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

[quote author=[OB]Maxwell link=topic=66543.msg464292#msg464292 date=1359057810]
Da li je ovo edit od Adina ili neki drugi ?
[/quote]

Adin Tagic je valjda radio mod ovo je edit (Masterr Gaming-a) :)

Da li se sacuva tune na vozilima posto ja radim isti edit pa da izvucem odatle ?
//

Hvala svima,eto ti Emil moze samo da cuvaj ljubomoru za sebe :)
Ne cuva se tune ovde :S (Reci Autora)


Citat: #define Eagle   3а[Ð"]лЕ poslato Januar 24, 2013, 21:45:02 POSLE PODNE
Citat: |WF|Garaganâ,,¢ poslato Januar 24, 2013, 20:46:19 POSLE PODNE
Ovaj mod je radio David Jocic,izbacio je mod zato sto se posvadjao sa Retro Balkan Admin Team-om zato sto su ga terali samo da skipta i nista mu nisu dali,oni nemaju mod samo mogu da kazu da su radili,moze da mu pise ku*cinu :)


Kao prvo nemoj da radis DP , kao druge David Jocic nije neki profesionalac od skirptera pa da mogu da mu puse.
Ono sto je on uradio na modu je par tekstova i malo ga graficki sredio , a vaznije stvari kao sistemi ili teze stvari su ostale iste.


Jel lepo pise "Ovo mu je prvi GameMod" jel umes da citas?A ti mozes da se kurcis jel si neki "pro" skipter :S

Citat: #define Eagle   3а[Ð"]лЕ poslato Januar 24, 2013, 22:10:47 POSLE PODNE
Citat: |WF|Garaganâ,,¢ poslato Januar 24, 2013, 21:47:02 POSLE PODNE
Citat: #define Eagle   3а[Ð"]лЕ poslato Januar 24, 2013, 21:45:02 POSLE PODNE
Citat: |WF|Garaganâ,,¢ poslato Januar 24, 2013, 20:46:19 POSLE PODNE
Ovaj mod je radio David Jocic,izbacio je mod zato sto se posvadjao sa Retro Balkan Admin Team-om zato sto su ga terali samo da skipta i nista mu nisu dali,oni nemaju mod samo mogu da kazu da su radili,moze da mu pise ku*cinu :)


Kao prvo nemoj da radis DP , kao druge David Jocic nije neki profesionalac od skirptera pa da mogu da mu puse.
Ono sto je on uradio na modu je par tekstova i malo ga graficki sredio , a vaznije stvari kao sistemi ili teze stvari su ostale iste.


Jel lepo pise "Ovo mu je prvi GameMod" jel umes da citas?A ti mozes da se kurcis jel si neki "pro" skipter :S



Hahah , pa ko ti je pomagao preko skypa budalo.
Ja nisam pro , jel je to prosto retardirana osoba.
Nisam ni profesionalac , a tvoj problem sto neznas da citas i neznas skracenice.




Eto ti znas skracenice glupane pravo se vidi da si retardirana osoba...

Nije nesti 7/10 :D
prst prst u cupi,prst prst u anus

Citat: #define Eagle   3а[Ð"]лЕ poslato Januar 24, 2013, 21:45:02 POSLE PODNE
Citat: |WF|Garaganâ,,¢ poslato Januar 24, 2013, 20:46:19 POSLE PODNE
Ovaj mod je radio David Jocic,izbacio je mod zato sto se posvadjao sa Retro Balkan Admin Team-om zato sto su ga terali samo da skipta i nista mu nisu dali,oni nemaju mod samo mogu da kazu da su radili,moze da mu pise ku*cinu :)


Kao prvo nemoj da radis DP , kao druge David Jocic nije neki profesionalac od skirptera pa da mogu da mu puse.
Ono sto je on uradio na modu je par tekstova i malo ga graficki sredio , a vaznije stvari kao sistemi ili teze stvari su ostale iste.

Evo mene hvala svima na ocenama usao sam kod druga na acc,Deagle nisam pro skripter naravno niti bih to ikada rekao ali ipak mi je prvi rad.Bice update-a
Potreban skripter javite se na fejsu : https://www.facebook.com/dozivotnoepepe



10/10

POTREBAN MAPER NEK MI SE JAVI U PM

[quote author=[OB]Maxwell link=topic=66543.msg464313#msg464313 date=1359058416]
Da li se sacuva tune na vozilima posto ja radim isti edit pa da izvucem odatle ?
[/quote]Za save tuning skini eXtreme mod. :)

Mozete li mi reci kako se adminski proda kuca,napravi kuca,proda stan,napravi stan?Koja komada?Recite mi molim vas.Hvala;)

Dali mi mozete reci kako se adminski proda kuca,napravi kuca,proda stan,napravi stan?