GF problem

Započeo [IF] mariomako, April 29, 2010, 20:39:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zdravo,
ovako, registrairao sam se, dao sam si 1338 admina preko scriptfilesa na moji nick i kad ugem na server i ukucam /login koji i pass da napisem mi se logira a prije pred da si dam admina sam usao na server i sve je bilo ok. Imam onaj obican GF nista nisam editovao LS/SF
pomognete i dali je to mozda jel mi je server nije hostan

trebao bi /login tvoj pass>
a nezz kad sam je krenuo sa GFom sve je bilo OK
Poslednja Izmena: April 29, 2010, 20:52:50 POSLE PODNE od [BM]Roby

Citat: [BM]Roby poslato April 29, 2010, 20:52:34 POSLE PODNE
trebao bi /login tvoj pass>
a nezz kad sam je krenuo sa GFom sve je bilo OK

a jel i kad si dao admina 1338 i pokusao logovati sa bolo kojem passwordom?


Citat: [BM]Roby poslato April 30, 2010, 08:00:33 PRE PODNE
aha.. jesam

i kod tebe radi iste greske jeltako?
jel neko zna sta je problem?
pomozite stvarno mi treba
Poslednja Izmena: April 30, 2010, 10:36:39 PRE PODNE od mariomako

kod mene se par puta to desilo pa san izbrisa u script files stari nick i napraija novi i rega se an server pa si daop preko script files heada ako ni onda neče u key ostavi da ti je praznu
CitatKey=


Citat: [ST] SL500 poslato April 30, 2010, 11:08:30 PRE PODNE
kod mene se par puta to desilo pa san izbrisa u script files stari nick i napraija novi i rega se an server pa si daop preko script files heada ako ni onda neče u key ostavi da ti je praznu
CitatKey=


istina da mi je key bio prazni a jel kad se nekad regnes i pass ostane u key i jel je to password dekodiran da se nemoze prepoznati dali je moguce nekako se otkriti taj password kodirani?

Ja ako sam dobro skuzio ti se regas na server i das si admina i pw ti se promjeni ??


Citatistina da mi je key bio prazni a jel kad se nekad regnes i pass ostane u key i jel je to password dekodiran da se nemoze prepoznati dali je moguce nekako se otkriti taj password kodirani?

nisan te baš konta ali ja kad se regan stavin pass neki i kad sebi dan heada neradi mi nekad pass ugasin sve doen u script files i izbrišen key tj ostavin ga praznog i onda mi radi ako neče ni onda radin novi acc

ma nece bre sada mi nece ni sa jednog passa svi mozne nacine sam probao
Poslednja Izmena: April 30, 2010, 15:01:23 POSLE PODNE od mariomako