Pretpostavljam da je izvedivo...

Započeo Marko_Marcinko, April 24, 2010, 12:38:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,
Ovako...treba mi TuT koji bi rotirao neki objekt bez komanda...npr taj tut stavim na neki objekt i sad zelim da se taj objekt okrece u krug oko svoje osi bez stajanja i bez upotrebe komande koja bi pokrenula tu rotaciju.Znaci kad igrac dode na server da se pokrene rotacija tog objekta ...

hmm neznam shta tacno zelis ali mozes staviti neki objekat kao pickup i onda ce ti se rotirati... ali objekat nece biti solid ili ti ga cvrsti tako da ces moci proci kroz njega...


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Dobra zamisao, ali hocu da objekt bude solid (cvrst) za vrijeme rotacije

neznam kako napravit ali mofu potvrdit da je izvdivo to sam čak i vido na serveru na kojem igram čak se može okretat i letjet na sve strane istovremeno ;)

matemandbrnaze742

Nezz Luka di si to vidio al ja znam da se na onom znaku od Burga okrece svijeca  :D


treba ti timer s malom vrijednosti koji ce svaki put rotirati objekt pa ce to izgledati glatko.
Poslednja Izmena: April 24, 2010, 19:19:44 POSLE PODNE od John

GetObjectRot
SetObjectRot

To ti treba

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno



iYoko

Citat: Marko_Marcinko poslato April 24, 2010, 12:38:37 POSLE PODNE
Pozdrav,
Ovako...treba mi TuT koji bi rotirao neki objekt bez komanda...npr taj tut stavim na neki objekt i sad zelim da se taj objekt okrece u krug oko svoje osi bez stajanja i bez upotrebe komande koja bi pokrenula tu rotaciju.Znaci kad igrac dode na server da se pokrene rotacija tog objekta ...
Znam da idem u Offtopic, ali jesi ti ovo posto prije ili poslje sto si me pitao?



Citat: lumpri poslato April 24, 2010, 23:17:49 POSLE PODNE
Citat: [Ï...в]ѕαм ãƒ,, poslato April 24, 2010, 22:31:56 POSLE PODNE
taj nlo je objekt koji se sam okrece...

mislim da ima komanda da ga se pošalje negdje ili šta ja znam ajde nečemo pričat od st-u nego pomozimo čovjeku ( ko zna )

Nema komande .....
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Znam da trebam staviti neki timer i SetObjectRot-tako nesto ali ako netko mozda ima neki TuT koji bi mi mogao pomoci
Poslednja Izmena: April 25, 2010, 16:51:20 POSLE PODNE od Marko_Marcinko