Croherzegovina Konkurs

Započeo Balkanika, Maj 30, 2009, 00:34:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Traze se lideri bandi zbog reforme koja ce se sprovesti na serveru:

Na Croherze DM serveru ce uskoro biti izvrsene odredjene reforme.Iz tog razloga potrebni su novi lideri i nove organizacije.
Prijavu za svoju organizaciju mozete ovde popuniti.

Sta je potrebno?

Svako ko konkurise za lidera svoje organizacije mora imati najmanje 5 clanova koji ce biti u njegovoj organizaciji.
Prijave poslati u formatu:

Ime organizacije(Kako zelite da se zove vasa organizacija):
Sliku lokacije baze organizacije:
Imena clanova:

Za sve one koji zele biti Lideri policije neka kao ime organizacije navedu Policija.
Takodje postoji mogucnost da se prijavite i za lidera Rangera koji ce imati posebni stab.

*Napomena: Organizacije mogu biti legalne i nelegalne.
**Legalne - Primer: Security agencija,Advokatska komora,Detektivska agencija itd...
**Nelegalne: Bande i Mafije

Link ka temi: http://croherzegovina.org/samp/index.php?topic=43078.0
Poslednja Izmena: Maj 30, 2009, 00:37:03 PRE PODNE od Balkanika

Regy

da da i onda ne kazete da favorizirate ch ma ne samo sve oglase ovdje stavlajte cc.. pa koji od ostalih servera stavio da trazi admina ? lol


matejdz

Ovdje idu server oglasi, tko je rekao da ne smijete staviti...

Stavljate i vi svoje, nitko vam ne brani...

Zato se i zove SERVER OGLASI, da se oglasi o svemu ;)

Ja sam ovde dobio admina jer sam preporucen Ivanu kao jedan od onih koji se razumeju u ove stvari,a drsko ponasanje i pljuvanje svega,svacega i svakoga
te nece nigde dovesti. Pokazi malo skila pa mozda i bude nesto od tebe.

Ako mislis da bi bio bolji admin nego ja dokazi to ali ne pricom nego radom i zaslugama,necu nikoga da ponizavam ali je sigurno da samo par ljudi na ovom forumu
zna stvarno nesto o Skriptanju,pre toga o jeziku C odrzavanju servera i web prezentacije...

To sto sam ja poslao oglas koji je u vezi sa CH je zato sto je to moja duznost kao admina na oba Foruma.

Puno pozdrava...

LOKOT i lijepo vam pise decki: Server Oglasi znaci tema je u redu!