Pitanje oko moda, radnje itd.

Započeo Vegas., Septembar 21, 2012, 23:15:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Citat: TheToretto poslato Septembar 22, 2012, 01:07:09 PRE PODNE
Nego o tvom jel tako ? Bolan evo ja cu se dogovorit ovdje sa administracijom da ti kupimo frulu i 3-4 ovce i idi u brda cuvat i svirat ...

Radi sta hoces boli nekog briga trazis ko misljenja neka a znamo svi da oces da nabijas jebene postove koda su hrana pa ih koristis pricas drugima spameri imas 30 postova dnevno a limit normalnog clana 5-6 iznosi halo covjece ? ...

Zasto nebi uspio ?

1. Nemas pameti za to.
2. Raja neforsira HARD RP jedva ikako da RPaju a igraju RP server tuzno al istinito
3. Nemas Isusove veze u PAWNU da napravis neku TDM a ne Hard RP skriptu
4. Ajmo rec da si je napravio ona bi se jadna sasusila kolko FS u sebi ima ...
5. I ono posljednje cak i da dodes dovde neces imat igraca e znas sta je igrac neces ga imat ! Odgovor mos pronaci pod brojem 1. i 2. ...

Adio ...

Pazi za koga sta pricas...

Nenade to sto ovdje ne pokazuje mnogo ne znaci da je slab na dijelima...pokazivao mi je mod i gledao sam ga kako radi u pawno...i samim time ja mogu da kazem kakav je na "djelima" a ti ne...a mogu da kazem da je profi
Poslednja Izmena: Septembar 22, 2012, 01:21:37 PRE PODNE od [BM]Poslednji Don



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

U gotov svakoj temi u ovom podforumu nastane debilizacija nakon nekoliko postova, nažalost.
Nemojte spamati.

Prvi su poceli da ga provociraju...



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.