Universal Prozivam

Započeo Bobo, Septembar 02, 2012, 13:33:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto moram se izjasniti i napisati jer ovo vise neide:

Zajednica UNIVERSAL da prozvao sam ih :   Lijepo Vas svih molim da nas se vise okanite i maknete se od nas,zalosno na kakav nacin gradite svoju zajednicu ovo Vam je 3 puta da nam banate igrace i pisete im da dodu na Vasu zajednicu zalosno je da ste administratorima skidali pozicije i na nas fum postavljali ip universala sramota vas moze biti da ste isli banati sve ljude s razlogom ip vase zajednice kako bi vama doslo i sve to jos iskoristite vracate statse i dijelite lovu prvi sam ja provjerio dali ste mi 30 k i lvl 7 jer sam rekao s koje zajednice dolazim.....

I poruka clanovima svi ste se zalili na administraciju tu kako si dijele medusobno kako lazu i nepravdu rade i gledaju samo sebe a otrcali ste za njima kao pasici....
Kada smo mi preuzeli U n i q u e zajednicu i njih smijenili odmah ste otrcali za njima tako da nemojte mi pricati o nikakvim stvarima da trazite postenje , ljudi koji su ga trazili jesu ga i dobili i zadovoljni su jer nema dijeljenaj izmedu administracije i namjestanja svima jednako...

Svaka vam cas tna koji naci gradite zajednicu...
Lijepa li ste zajednica pogotovo administracija koja to radi i dozvoljava a ako vam i ovo sto pisem nije dosta nebrinnite se imam sve slike i dokaze vasih razgovora...

Hvala lijepa..

Capetroon.