Nudim server.

Započeo Capetroon., Avgust 30, 2012, 13:34:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Capetroon.

POZDRAV.

POSJEDUJEM SERVER OD 50 SLOTOVA, KOJI NEKORISTIM A TRAJANJE MU JE BESKONAÄŒNO.
ZATO SAM SE ODLUÄŒIO DA GA PRODAM ILI DA GA DAM NEKOME A DA DOBIJEM ZAUZVRAT VLASNIKA NA TOM SERVERU.
TOČNIJE SERVER TRAJE DO 14.10.2015 GODINE. SERVER MORA IMATI AVERAGE IGRAĆA PO DANU 20-25.
JAVITI SE MOŽETE OVDJE.A I AKO ŽELITE ZAMJENU ZA NEŠTO SLOBODNO PONUDITE.

TAKOĐE AKO IMATE FACEBOOK STRANICE SA PREKO 10.000 ČLANOVA MOŽEMO SE DOGOVORITI ZA ODREĐENI PERIOD.
Poslednja Izmena: Avgust 30, 2012, 14:36:03 POSLE PODNE od Brother.

Bi htio mozda lol account za to ? btw ja bi ti najradje dao vlasnika.. ali jos nisam zavrsio server + novi komp mi je sheban pa nit nemogu sljedecih par dana  :'( :'(
Poslednja Izmena: Avgust 30, 2012, 14:00:44 POSLE PODNE od Encyanix

Capetroon.

Neigram lol, žao mi je. A i trebate imati 20-25 prosjećno igraća.



Capetroon.

Pa neko možda sada ima server i istiće mu naprimjer sutra a ima te igraće, javi se meni i to je to.

Grga96

Ja bi mogo samo imam srw pa kada mi istekne ovaj mj javi se uvjek mi na srw bude 30 igraca :D


Daj ime na fb da nesto se dog ..

Capetroon.

Citat: [BS] Joleâ,,¢ poslato Avgust 31, 2012, 07:58:51 PRE PODNE
Ajme al ste naivni -.-    8)

Šta si htjeo stim da kažeš? Djete idi se obrazuj, imam skoro 18 godina i nisam neko djete da idem zezati ljude. Server dajem zato ide škola a idem u najtežu gimnaziju a to je matematićko-informatička gimnazija. ;)

Ovako , ja bi htio GameHost ti bi dobio 37 adm na serveru.
Negarantiram da ce biti 25 igraca , al sigurno preko 10-15. Ako odlucis reci mi imam mod pa da odma vidis
Ex Yu Gaming Comunity [Otvorenje danas 9.7.2011 u 20:00 sati] IP servera:178.63.80.210:7892


Capetroon.

Trebaš imati plaćeni forum tj. domenu. ;)

Zainteresirani, javite mu se na pm/pp.