Problem sa hostom i gamemodom

Započeo avantgard, April 11, 2010, 22:01:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Onu temu dole koja je ista kao i ova mozete obrisat zbog toga sta je bugana. Nemoze se odgovoriti, pa sam otvorio novu temu. Hvala

Naime kupio sam prije par dana placeni host. Kada sam se ulogirao u control panel svoga servera imam ponudjeno da mogu mjenjat cfg file, mjenjat ostalo, pogledat u server log i pogledat rank na game-monitoru. Host sma zakupio kod tvrtke game-hr.

E sada imam problem sto se tice gamemoda kojeg upludam. Prvo sam testirao jel sve radi sa orginal gamemodovima od SA:MP-a. Sve je radilo. Onda sam stavio DM od samparene, sve je radilo. E sad, kada sam nasao ucinkovitiji prijenos filova, jer na cpanelu game-hr-a mozes samo jednu po jednu stvar uploudat sto bi mi trebalo 2 sata sa neki GM. Ovako sve stavim u .zip file i unzipam gore. E tak sam i napravio, i normalno imam sve filove gore koji mi trebaju.

Ali neznam jel problem bio u tome sto sam bio obrisao server.cfg file i onda ga kasnije upludao.

I kada sma ga upludao morao sam ga izmjeniti, to normalno da znam i sve bude pravilno.


Evo kak to izgleda:
echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password 1234
maxplayers 50
port 7777
hostname penLS
gamemode0 penls 1
filterscripts adminspec
announce 1
query 1
weburl [url=http://www.sa-mp.com]www.sa-mp.com[/url]
maxnpc 0
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000


I koji god mod stavit server bude prikazan u ovome obliku:

"Ime servera"........................................0/0............9999

:S

r4z0r

Uploadas samo .amx datoteku od gamemoda u gamemodes folder i editujes liniju u server.cfg - gamemod0 u tvom slucaju .
Mozda si i port fulo     IP:7777

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato April 11, 2010, 22:03:16 POSLE PODNE
Uploadas samo .amx datoteku od gamemoda u gamemodes folder i editujes liniju u server.cfg - gamemod0 u tvom slucaju .
Mozda si i port fulo     IP:7777

Port nije fulan, preko Game-HR dobio sam IP sa tim portom. Sta ne treba .pwn datoteka ili sta, nisam te bas skuzio, ja sam normalno upludo i .pwn i .amx.