trazim skriptera hitnoo!!!

Započeo eldan1, April 07, 2010, 21:41:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

raja treba mi skripter za game mod ali da bas ispadne ono dobar game mod car owner ship admin i game master imam jedan rp mod jaran mi napravio ali nevalja zatim trazim scriptera hitnoo plsss!!!
[GM]Bih Mafia RPG
[GM]Call of Duty 5
[FS]Eldan Admin kuca
KLIKAJTE OVDJE DA DOBIJEM MEGA UPLOAD ACC
Mali info bar u cosku

Novi GameMod U Izradi GameMod Je RADJEN OD 0 linova(lajnova)kada ga zavrsim objavit cu ga na forum dosad je zavrseno 300 linova nece biti neki veliki mod samo da znate d


Sretno s pronalazenjem.  :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

mozes li mi ti uraditi ako si scripter
[GM]Bih Mafia RPG
[GM]Call of Duty 5
[FS]Eldan Admin kuca
KLIKAJTE OVDJE DA DOBIJEM MEGA UPLOAD ACC
Mali info bar u cosku

Novi GameMod U Izradi GameMod Je RADJEN OD 0 linova(lajnova)kada ga zavrsim objavit cu ga na forum dosad je zavrseno 300 linova nece biti neki veliki mod samo da znate d


Evo savjet:

Nauci sam skriptat ili plati nekome da ti naskripta dobar mod. Onaj tko zna skriptat nece ti skriptat za 1338 admina.

Lijep pozdrav.  ;)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

lol stvarno očekujeÅ¡ da će ti neko naskriptati predobar GM sa svim time... Lol raÄ'e se ufati posla i počni polako raditi

ali neratumijem pawnow jezik
[GM]Bih Mafia RPG
[GM]Call of Duty 5
[FS]Eldan Admin kuca
KLIKAJTE OVDJE DA DOBIJEM MEGA UPLOAD ACC
Mali info bar u cosku

Novi GameMod U Izradi GameMod Je RADJEN OD 0 linova(lajnova)kada ga zavrsim objavit cu ga na forum dosad je zavrseno 300 linova nece biti neki veliki mod samo da znate d


ako misliš otvorit server bez poznavanja skriptanja ! neče iči ako slučajno se nešto desi morat ceš koristit pawno...(neki jednostavni bug ili tako neš)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Svi smo mi prije nego sto smo poceli ucit scriptat, nismo znali pawn jezik. Svi smo ucili korak po korak, pa sada znamo. Eto ti moj savjet!

Nije to upališ Pawno i eto ga.. treba malo truda a sigurno nisi ni pročito neki tut za skriptanje