[Pomoc]Kako ovo da resim hitno je

Započeo Danisha, Avgust 07, 2012, 17:29:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Ravens
Detaljan opis problema: pa kad idem na compile da dobijem .amx posto imam samo .pwn i izbaci mi eror
----D:\Documents and Settings\Mitar\Desktop\My Server\Raven's Roleplay 0.3e V4.2\gamemodes\Space.pwn(24) : fatal error 100: cannot read from file: "foreach"
----D:\Documents and Settings\Mitar\Desktop\My Server\Raven's Roleplay 0.3e V4.2\gamemodes\Space.pwn(25) : fatal error 100: cannot read from file: "sscanf2"
----D:\Documents and Settings\Mitar\Desktop\Copy of ngfh\Raven's Roleplay 0.3e V4.2\gamemodes\Space.pwn(26) : fatal error 100: cannot read from file: "YSI\y_timers"
----D:\Documents and Settings\Mitar\Desktop\Copy of ngfh\Raven's Roleplay 0.3e V4.2\gamemodes\Space.pwn(26) : fatal error 100: cannot read from file: "fdialog"
Ako se neko razumije u ovo da mi pomogne da mi radi server hitno mi je plsssssssssss, hvala unapred :)

A gde brate da nadjem te includove mozes mi ti nadjes od tih sto mi trebaju bio bi ti zahvalan :DDDD

evo brate ja sam njih sada prebacio u pawno,include i opet idem na compile i pisu mi ti isti erori sta sada da uradim???

ili brate imas msn ili fb da se preko toga dopisujemo lakse je

Udji u pawno folder pa otvori pawno program pa idi load pa nadji taj gm Space.pwn pa otvori pa Compile i vidi da li ce da ti izbaci erore ako si te includeove sto si skino od ovog lika ubacio u folder pawno pa include

Evo sada me zeza ovo #include <YSI\y_timers> dao mi je lik ovo y_timers ali ovo YSI sada me zeza

evo vidi sta mi sada pise
D:\Documents and Settings\Mitar\Desktop\Copy of ngfh\Raven's Roleplay 0.3e V4.2\pawno\include\YSI\y_iterate.inc(184) : fatal error 111: user error: "Old foreach.inc files are no longer compatible with YSI."

ajd brate daj mi msn da cu ti prebacit pwn preko msna i ti mi to sredi necu te ja smarat samo to da mi sredis mozel

ma nikako to da sredim ajd daj msn brate samo to da mi sredis bicu ti zahvalan plsssssss


ma evo skino sam novu verziju ovog foreach ali nista izbacuje mi sada ovo satvno
D:\Documents and Settings\Mitar\Desktop\Copy of ngfh\Raven's Roleplay 0.3e V4.2\gamemodes\Space.pwn(28) : fatal error 100: cannot read from file: "YSI\y_timers"

ajd neko od vas 2 nek mi da msn da to sredimno plsssssssss

u folderu pawno/include ako nemas YSI folder napravi ga i u njemu ubaci y_timers i onda vidi sta ce biti
Poslednja Izmena: Avgust 07, 2012, 18:32:10 POSLE PODNE od ...Nikola...

ee upravo sam to sada i uradio ali mi nece se compile izbaci mi dont send pawno sta sada?

ajd ti Lule Domacin mi daj email da te dodam da to resimo za2min a ne ovako nikako nece molim te necu te smarat samo mi je ovo potrebno plsss oces?