[Pomoc] Pomozite ako znate PLS!

Započeo Pavlesky.pwn, Avgust 04, 2012, 02:22:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam Host za SA:MP i sve je uredu i sad krenem da stavim novi mod u GameModes jer sam radio drugi i ubacujem ga preko FTP Client FileZila i ubacuje se i sve je u redu i kaze da je fajl 6,113 KB i ubacujem ga prebacim na host i cekam da se prebaci neki minut i kad docekam idem na host da vidim pogledam u gamemodes i vidim da mod mi je 5,97 MB sta je ovo oliko malo???? POMOC PLS


Probo sam  i sa drugi modova ali nece i oni isto kaze pr. Fajl je 7,015 KB a kad ga prebacim na HOST vidim 8,10 MB ????? ZASTO??

Pa ako ti mozes pokrenut server zasto te zabrinjava kolika je velicina moda tamo a kolika vamo...

Citat: Encyanix poslato Avgust 04, 2012, 12:55:27 POSLE PODNE
Pa ako ti mozes pokrenut server zasto te zabrinjava kolika je velicina moda tamo a kolika vamo...
pa isto kako sta treba .amx je ali kad ubacim na host daje mi ga 2 ili 3 MB neki put 5 neki put 4 :S (ubacujem preko FilieZila)probo sam i preko FTP clienta neki SmartFTP ali nije do FTP problem neznam sta je :S

Citat: eLMaestro poslato Avgust 04, 2012, 13:51:49 POSLE PODNE
To ti je totalno nebitno ne brini se oko toga
ma ne razumete me :S znaci nemogu da ga ubacim Gamemod .amx u Gamemodes preko FTP :@ cita mi ga 5 MB kod hosta a kod mene 1,6 KB