prison break season 5

Započeo nastoe, Mart 29, 2010, 14:11:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

r4z0r

Znate da tim postovima kvarite ugodjaj gledanja serije Zakon Brace il' ti ga prison break .. nemojte postat nista iz serije , stvarno neki detalji razkaltace ugodjaj :P

6 Sezona se snima i tu Michael spasava sina , jel' vam sad drago ? :D

turker_kc

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Mart 30, 2010, 21:01:26 POSLE PODNE
Znate da tim postovima kvarite ugodjaj gledanja serije Zakon Brace il' ti ga prison break .. nemojte postat nista iz serije , stvarno neki detalji razkaltace ugodjaj :P

6 Sezona se snima i tu Michael spasava sina , jel' vam sad drago ? :D

To se zove SPOILER

a ako se toliko bojis citanja spoilera zasto si onda opste u ovoj temi ? ::)

Bok

*

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Mart 30, 2010, 21:01:26 POSLE PODNE
Znate da tim postovima kvarite ugodjaj gledanja serije Zakon Brace il' ti ga prison break .. nemojte postat nista iz serije , stvarno neki detalji razkaltace ugodjaj :P

6 Sezona se snima i tu Michael spasava sina , jel' vam sad drago ? :D

6 sezona?haha nisam cuo vecu glupost
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg

Glupo su ti s RTL-a preveli Prison break, Prison break u prijevodu nema veze sa Zakonom brace

turker_kc

Citat: BrunoHP poslato Mart 30, 2010, 21:53:36 POSLE PODNE
Glupo su ti s RTL-a preveli Prison break, Prison break u prijevodu nema veze sa Zakonom brace

Dobro jutro kolumbo

ako pogledas sve filmove i serije njih 90% nije prevedeno prema tocnom nazivu  ::)

Prije svega na RTL-u je sada 4-ta sezona.... A 5 se nece snimati... Nego je snimljeno 6 epizoda zavrsnih Final Break...  Gdje taj koji NIJE mrtav spasava svoju curu (tada zenu) iz zavora jer je ona ubila neku babu... :)


Bok

*

Citat: free-rider poslato Mart 30, 2010, 22:18:35 POSLE PODNE
Prije svega na RTL-u je sada 4-ta sezona.... A 5 se nece snimati... Nego je snimljeno 6 epizoda zavrsnih Final Break...  Gdje taj koji NIJE mrtav spasava svoju curu (tada zenu) iz zavora jer je ona ubila neku babu... :)

nemate vi pojma decki..final break se sastoji od 2 epizode(ja sam ih gledo pa sam vjerojatno ja u pravu?ili vi koji niste gledali?)..i ona je ubacena u 4 sezonu kao 23. i 24. epizoda..
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg

Citat: Fiko poslato Mart 31, 2010, 00:27:24 PRE PODNE
Citat: free-rider poslato Mart 30, 2010, 22:18:35 POSLE PODNE
Prije svega na RTL-u je sada 4-ta sezona.... A 5 se nece snimati... Nego je snimljeno 6 epizoda zavrsnih Final Break...  Gdje taj koji NIJE mrtav spasava svoju curu (tada zenu) iz zavora jer je ona ubila neku babu... :)

nemate vi pojma decki..final break se sastoji od 2 epizode(ja sam ih gledo pa sam vjerojatno ja u pravu?ili vi koji niste gledali?)..i ona je ubacena u 4 sezonu kao 23. i 24. epizoda..
pa i ja sam ih gledao...
i 6 ih je u Final Brakeu... :S

ukupno ih je 6 ... A te 2 sto si gledao su samo detljnije epizode onoga sto se desilo na kraju 4-te sezone.... znaci +4 (potpuno nove)= 6 Final Brake

r4z0r

Citat: Fiko poslato Mart 30, 2010, 21:39:12 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Mart 30, 2010, 21:01:26 POSLE PODNE
Znate da tim postovima kvarite ugodjaj gledanja serije Zakon Brace il' ti ga prison break .. nemojte postat nista iz serije , stvarno neki detalji razkaltace ugodjaj :P

6 Sezona se snima i tu Michael spasava sina , jel' vam sad drago ? :D

6 sezona?haha nisam cuo vecu glupost
Nemoj se mjesat gdje ti nije mjesto , vidim da si zaosto 2-3 godine pa bi ti lijepo objasnio da se snima 6. sezona ali si preglup da ti objasnjavam , toliko !

Citat: Fiko poslato Mart 30, 2010, 21:39:12 POSLE PODNE
6 sezona?haha nisam cuo vecu glupost

bojim se da postas gluposti samo kako bi prikupio postove!