[Pomoć] GTA San Andreas Modifikacija

Započeo Zevs of PS ^^, Avgust 06, 2012, 19:52:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

neznam da li ovakva tema već postoji i da li je ovo pravo mesto ali molim vas da je ne briÅ¡ete jer mi je jako bitno, ranije sam igrao GTA San Andreas pa sam posle preÅ¡ao samo na SA:MP i  jedno vreme sam pauzirao od svega, pre neki dan sam odlučio da se vratim malo da igram GTA San Andreas, ali me je smorio onaj stari želeo sam da napravim neÅ¡to moje. NeÅ¡to poput GTA Srbije, ja se bavim grafičkim i web dizajnom (ako je nekom potrebno može da se javi), imam dosta znanja oko photoshop-a a i oko 3Ds, C4D... Pa sam hteo da napravim neÅ¡to posebno, izmenio bih dosta toga, već sam uradio dobar deo, promenio sam dosta automobila, počeo misije da pravim, skinovi su drugačiji, gradovi su moderniji itd. ali imam jedan veliki problem. Lik koji je pravio GTA Srbiju je ubacio ~70 automobila a grafika mu ne nestaje, radi normalno a ja ubacim oko 20-tak automobila i grafika počne da nestaje, imam grafičku od 2gb-a i ram od 4gb-a tako da to nije sigurno do toga već do nečeg drugog. Znate li u čemu je problem? Da nema slučajno negde u GTA San Andreas da se podeÅ¡ava kvalitet grafike, jačina? Jer se isto deÅ¡ava i mojim drugarima, potpuno je isto kao na komp od 125mb grafičke i moj od 2gb-a. Molim vas za pomoć, unapred hvala!  :)

Poslednja Izmena: Avgust 06, 2012, 19:53:29 POSLE PODNE od Namtab

Da, bilo je tema o profesionalcima koji editaju GTA:SA, kako obećavaju da će to bit najbolji dodatak do sada i sl.
Pa ćemo odbacit Å¡alu na stranu i čekat kad to napraviÅ¡ i objaviÅ¡.  :)

btw Navodno si pravio misije, edito gradove... al ti se gube vozila? Å¡ta li je? ...  :)

[Da bi ovakva tema opstala trebao si ubacit neki video ili slike tog 'edita', ovako samo daješ lažnu nadu.]