Balkan Games (Prijave za Mapping Team!) [www.gu-gaming.net]

Započeo Mayer, Jul 23, 2012, 12:16:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balkan Games RPG

Otvorene prijave za Mapping Team !

Pozdrav svim članovima Balkan SA:MP-a!Odlučili smo napravit mali korak i da otvorimo prijave za MT.Svaki dan imamo 50-60 igrača,a trenutno je rekord 72.Da se vratim na ovu temu primamo samo najbolje mappere i najiskusnije.Nemojte se prijavljivat ako ste početnik ili ste prvi put otvorili MTA.Oni koji budu u Mapping teamu će bit nagraÄ'ivani sa GOLD-ovima na serveru.1 gold=2k,a ima naÅ¡ donator panel joÅ¡ puno mogućnosti.Evo nadam se da ćete se prijavit ! :)

IP: 193.192.59.151:7784
Forum:
www.gu-gaming.net
Prijave za MT: http://gu-gaming.net/index.php?topic=2131.0

Server je trenutno off jer su hackeri napali gamehr! Očekuje se da će server bit online do 13.00 !

Ovako po mom misljenju, posto sam mapper i bio sam u mnogim maping timovima neceti se puno njih prijaviti  zato sto su  to male nagrade, radice ko crnci a dobice neke golde..... Daj molim te moras davati vece nagrade ovako nema vajde  :D  ;) Ipak Sretno sa tim

Boris Spice


Boris Spice

[quote author=[X:RP]...Р৸illipS... link=topic=48546.msg357045#msg357045 date=1343162509]
i meni su ubacivali botove za ovo nije on kriv neko mu pokusava da srusi
[/quote]

Vjerujem..ima takvih botova.

Citat: Boris Spice.pwn poslato Jul 24, 2012, 22:41:06 POSLE PODNE
Mogu pitat staje ovo ?? mislim da fejkate ili vi ili neko da vas upropasti...

http://www.zaslike.com/files/jyk41y2u5sxx9qnscpu.jpg

Neke ljubomorne duše ubacuju botove da nas sruše,ali neznam zašto?




Citat: Gisa poslato Jul 24, 2012, 22:08:54 POSLE PODNE
Ovako po mom misljenju, posto sam mapper i bio sam u mnogim maping timovima neceti se puno njih prijaviti  zato sto su  to male nagrade, radice ko crnci a dobice neke golde..... Daj molim te moras davati vece nagrade ovako nema vajde  :D  ;) Ipak Sretno sa tim

GOLDovi su vrijedni na serveru.TakoÄ'er imaju prednost i u prijavama za bilo koje pozicije.

Evo ja da se javim ja sam maper dosta iskusan evo ja cu s eprijaviti za maper team reg sams e na forum ali molimd a odoborite registraciju kontaknt za sotalo na PM !