Balkan Future RP || Novi OPIS

Započeo [BF]Lucenzo, Jul 03, 2012, 13:44:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako ukoliko cujete da se Balkan Future vraca znajte da je to laz jer se to nikada nece desiti sada cu vam objasniti zasto.
Mene kao glavnog vodju je mrzelo editovati GTA RP LARP i tako to zato sam kupio Balkan Future mod i dao drugom vlasniku posle svakog update-a.Forum i sve servere koje sam ja placao on je svugde promenuo sifru i ja sada nemam pristup.Sve sto budete vidjali na ,,ukradenom Balkan Future" ce biti sigurno uzeto sa drugog GM-a jer drugi vlasnik nezna skriptati.Ja sam izgubio mod 2 dana pre nego sto me je zejbao.Imao sam problem i usao je kod mene preko Team viewer ili kako vec i obrisao mod i sve promenuo.A server ukoliko neverujete ni nemorate kreator BF moda Adam Ibraimoski je namestio da kada se loguje sa svojom IP adresom dobije head admina i na otvaranju ili dan dva posle ce sve banovati sve zavisi kada bude imao vremena.Server nece dugo trajati jer ce sve biti sruseno.Pozdrav.

Citat: [BF]Lucenzo poslato Jul 17, 2012, 23:39:10 POSLE PODNE
Ovako ukoliko cujete da se Balkan Future vraca znajte da je to laz jer se to nikada nece desiti sada cu vam objasniti zasto.
Mene kao glavnog vodju je mrzelo editovati GTA RP LARP i tako to zato sam kupio Balkan Future mod i dao drugom vlasniku posle svakog update-a.Forum i sve servere koje sam ja placao on je svugde promenuo sifru i ja sada nemam pristup.Sve sto budete vidjali na ,,ukradenom Balkan Future" ce biti sigurno uzeto sa drugog GM-a jer drugi vlasnik nezna skriptati.Ja sam izgubio mod 2 dana pre nego sto me je zejbao.Imao sam problem i usao je kod mene preko Team viewer ili kako vec i obrisao mod i sve promenuo.A server ukoliko neverujete ni nemorate kreator BF moda Adam Ibraimoski je namestio da kada se loguje sa svojom IP adresom dobije head admina i na otvaranju ili dan dva posle ce sve banovati sve zavisi kada bude imao vremena.Server nece dugo trajati jer ce sve biti sruseno.Pozdrav.


Gledaj ovako dečko smiri hormone,eto da ti nešto kažem.
Ne ide ni u 8 razred OSNOVNE Å KOLE.
Ovo šta si ti tuda napisao je sve laž.
Ovo ti je neka dobra zamisao kako ti misliš nastupati.
O kakvom se serveru radi o čemu ti ??? Niko ne otvara server ?
I kolko ja znam IP adresa je promjenjiva . . . I u GM sam tražio na (pAdmin) nema ništa takvoga !
Gledaj onaj gm koji si ti meni dao je bio prepun bugova a sada si ti nabroji listu koja je bila kada si ti meni dao gm a kakv je gm sada zato dečko molim lijepo razmisli sa tim mozgom koji imaš onda odi pisati.
I još samo ovo nemoj da ja ljudima počnem pisat kakav si ti bio smijao bi ti se cijeli Balkan.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: Pawno.pwn poslato Jul 18, 2012, 10:12:39 PRE PODNE
Citat: [BF]Lucenzo poslato Jul 17, 2012, 23:39:10 POSLE PODNE
Ovako ukoliko cujete da se Balkan Future vraca znajte da je to laz jer se to nikada nece desiti sada cu vam objasniti zasto.
Mene kao glavnog vodju je mrzelo editovati GTA RP LARP i tako to zato sam kupio Balkan Future mod i dao drugom vlasniku posle svakog update-a.Forum i sve servere koje sam ja placao on je svugde promenuo sifru i ja sada nemam pristup.Sve sto budete vidjali na ,,ukradenom Balkan Future" ce biti sigurno uzeto sa drugog GM-a jer drugi vlasnik nezna skriptati.Ja sam izgubio mod 2 dana pre nego sto me je zejbao.Imao sam problem i usao je kod mene preko Team viewer ili kako vec i obrisao mod i sve promenuo.A server ukoliko neverujete ni nemorate kreator BF moda Adam Ibraimoski je namestio da kada se loguje sa svojom IP adresom dobije head admina i na otvaranju ili dan dva posle ce sve banovati sve zavisi kada bude imao vremena.Server nece dugo trajati jer ce sve biti sruseno.Pozdrav.


Gledaj ovako dečko smiri hormone,eto da ti nešto kažem.
Ne ide ni u 8 razred OSNOVNE Å KOLE.
Ovo šta si ti tuda napisao je sve laž.
Ovo ti je neka dobra zamisao kako ti misliš nastupati.
O kakvom se serveru radi o čemu ti ??? Niko ne otvara server ?
I kolko ja znam IP adresa je promjenjiva . . . I u GM sam tražio na (pAdmin) nema ništa takvoga !
Gledaj onaj gm koji si ti meni dao je bio prepun bugova a sada si ti nabroji listu koja je bila kada si ti meni dao gm a kakv je gm sada zato dečko molim lijepo razmisli sa tim mozgom koji imaš onda odi pisati.
I još samo ovo nemoj da ja ljudima počnem pisat kakav si ti bio smijao bi ti se cijeli Balkan.

GM je imao 1-2 buga a ti si glupav video si kako je Adam srusio onaj Atlas RP prvo je usao i sve banovao onda je ceo srw srusio i nemoj ti mene uciti glup si ko noc i to sto si stariji od mene 1god mi trne kurac ti si bot neznas skriptati ni nista i nemoj me uciti ti otvaras server i sam znas www.balkanfuture.info to sam sve ja kupio i ti si sve promenio videces kada mi prijatelji sa NB-a budu dosli kod tebe i sve izreklamirali a na otvaranju ce svi biti banovani ili dan dva posle kada adam bude tu

čeka čekaj kolko je imao bugova dečko onda se vrati na srati mod pa ih prebroji valjda neznaš brojat više od 2 pa zato nisi ni naveo !

Ajde bježi već si dobio prijavu Sopranu i ostalima . . .
Možeš samo lagano ko vjetar otpuhat . . .
Ja se ne svaÄ'am sa balavcima pa se tako i držim pravila na ovome forumu.
Aj pozdraw  reci ti tome liku da ču mu ja dat Å¡ta treba samo neka ruÅ¡i kada je on tako jako jak na tom IP-u ? Ok
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: [BF]Lucenzo poslato Jul 18, 2012, 10:34:09 PRE PODNE
Citat: Pawno.pwn poslato Jul 18, 2012, 10:12:39 PRE PODNE
Citat: [BF]Lucenzo poslato Jul 17, 2012, 23:39:10 POSLE PODNE
Ovako ukoliko cujete da se Balkan Future vraca znajte da je to laz jer se to nikada nece desiti sada cu vam objasniti zasto.
Mene kao glavnog vodju je mrzelo editovati GTA RP LARP i tako to zato sam kupio Balkan Future mod i dao drugom vlasniku posle svakog update-a.Forum i sve servere koje sam ja placao on je svugde promenuo sifru i ja sada nemam pristup.Sve sto budete vidjali na ,,ukradenom Balkan Future" ce biti sigurno uzeto sa drugog GM-a jer drugi vlasnik nezna skriptati.Ja sam izgubio mod 2 dana pre nego sto me je zejbao.Imao sam problem i usao je kod mene preko Team viewer ili kako vec i obrisao mod i sve promenuo.A server ukoliko neverujete ni nemorate kreator BF moda Adam Ibraimoski je namestio da kada se loguje sa svojom IP adresom dobije head admina i na otvaranju ili dan dva posle ce sve banovati sve zavisi kada bude imao vremena.Server nece dugo trajati jer ce sve biti sruseno.Pozdrav.


Gledaj ovako dečko smiri hormone,eto da ti nešto kažem.
Ne ide ni u 8 razred OSNOVNE Å KOLE.
Ovo šta si ti tuda napisao je sve laž.
Ovo ti je neka dobra zamisao kako ti misliš nastupati.
O kakvom se serveru radi o čemu ti ??? Niko ne otvara server ?
I kolko ja znam IP adresa je promjenjiva . . . I u GM sam tražio na (pAdmin) nema ništa takvoga !
Gledaj onaj gm koji si ti meni dao je bio prepun bugova a sada si ti nabroji listu koja je bila kada si ti meni dao gm a kakv je gm sada zato dečko molim lijepo razmisli sa tim mozgom koji imaš onda odi pisati.
I još samo ovo nemoj da ja ljudima počnem pisat kakav si ti bio smijao bi ti se cijeli Balkan.

GM je imao 1-2 buga a ti si [cenzura]av video si kako je Adam srusio onaj Atlas RP prvo je usao i sve banovao onda je ceo srw srusio i nemoj ti mene uciti [cenzura] si ko noc i to sto si stariji od mene 1god mi trne [cenzura] ti si bot neznas skriptati ni nista i nemoj me uciti ti otvaras server i sam znas www.balkanfuture.info to sam sve ja kupio i ti si sve promenio videces kada mi prijatelji sa NB-a budu dosli kod tebe i sve izreklamirali a na otvaranju ce svi biti banovani ili dan dva posle kada adam bude tu

cek malo,sta ti glumis tu pricas gluposti naznas ni sta pises da NB ide rekalmirat po drugim serverima ti nisi dobro -.-'''
ajde frajeru da vidimo kako ce kad se Balkan Future otvori svi bit banani bas me zanima i ti mislis da je Pawno.pwn stariji od tebe samo 1god ??
u koji ti razred ides  1 Osnovne ?

Sretno trebace ti   >:( Svidja mi se gde ste postavili organizacije, slicno kao i na BE :) I slabije je izmapano :D

Citat: Gisa poslato Jul 18, 2012, 12:20:01 POSLE PODNE
Sretno trebace ti   >:( Svidja mi se gde ste postavili organizacije, slicno kao i na BE :) I slabije je izmapano :D

Sve je napravljeno od strane mene a onaj mi je sve ukrao


Citat: [BF]Lucenzo poslato Jul 18, 2012, 19:07:40 POSLE PODNE
Citat: Gisa poslato Jul 18, 2012, 12:20:01 POSLE PODNE
Sretno trebace ti   >:( Svidja mi se gde ste postavili organizacije, slicno kao i na BE :) I slabije je izmapano :D

Sve je napravljeno od strane mene a onaj mi je sve ukrao

Da je sve napravljeno od strane tebe i da si ti to kupio sigurno moraÅ¡ imati uplanice kojima si  platio server/web i napravis novi mail, posaljes hostu slike uplatnice i oni bi ti vratili sve podatke i promjenili lozinke, a ako ne onda lažeÅ¡ jer se uplatnice nemogu mjenjati. :)

khm brawo.

Dečko da si to ti napravio ako si to sve ti napravio ja ču ti poslati milione.
Ajde dečko ohladi reko samo ti već 50 puta !

Samo se sjeti Å¡ta sam ti reko kada sam prvi puta krenuo zatvarat pa si se ukakio.
Samo se sjeti toga trena Å¡ta sam ja tebi reko !!!!!

Nemoj previše pisat dosadan si cijelom balkanu.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N