Razer Gaming v1.1 Beta Global Restart

Započeo ***Cmok***, April 07, 2010, 11:36:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Predstavljam svoj server.

Ovo je RolePlay server sto znaci simuliranje stvarnog zivota. Nabrojacu vam neka pravila.


RolePlay
RolePlay je simuliranje stvarnog zivota. To znaci sto bolje pokusavanje simuliranja stvarnog zivota
Naprimjer. Kad sjedate u auto mozete /me ulazi u auto. A mozete cak pri svome hodu uvjek walkati.



DeathMatch
DeathMatch vam je stalno ubijanje ljudi bez ikakvog RP razloga.
Naprimjer. Dodjete do burga svi su se okupili i vi ih pobijete bez ikakvog razloga



Bunny Hop
Bunny Hop je skakanje jednom dva put ili vise puta pjeske/biciklom.
Naprimjer. Policija vas lovi vi trcite i bjezite i stalno skacete to je BH.
Tad radite NON-RP To se kaznjava.



DriveBy
DriveBy je ubijanje sa mjesta vozaca ili neprestalno gazenje covjeka dok ne pogine.
Naprimjer. Neki igrac ide cestom vi ga zgazite i stalno gaa gazite dok ne umre ili
on seta i vi ga sa mjesta vozaca pucate MP5... i ubijete ga.


MetaGaming
MetaGaming je mjesanje OOC i IC chata.
Naprimjer. vi na OOC chat govorite: Dobar dan Ovo je PD kontrola molimo
Vase iskaznice. Ima jos primjera.



PowerGaming
Power Gaming je prisiljavanje osobe na ono sto nezeli.
Naprimjer. Vi dodjete meni pred auto i derete se POPUSI MI KURAC !!!.



Org/Bande na serveru:
PD
FBI
S:W:A:T
MD
Gringos(SFR)
Yakuza
Gradonacelnik/Mayor
Hitman
CNN
Taxi
Licenseri
Ruska Mafija
Ballas Mafija
Bajkeri
Street Racersi
UFC



Eventi na serveru:
BeachRace
Hokej
Kosarka
Nogomet
StreetRace
Karting
VortexRace



IP SERVERA: 95.156.143.200:7243
Web: Uskoro









Poslednja Izmena: April 07, 2010, 11:52:39 PRE PODNE od [Genius]LeX[GG]

www.bp-samp.tk

dao je krivi ip ovaj je ip


95.156.143.200:7243

:O Pa po prosloj temi mi se ucinilo da imate puno vise toga.Mogu ti samo rec da ja od sramote vise nebi pomislio da otvorim temu predstavit server nakon onog bijednog pokusaja kopiranja DOSLOVNO CIJELOG teksta od SA:MP Storiesa za cije je pisanje potrosen dobar dio vremena i to jos uz to sto nemate nista od toga na serveru.Da se mene pita nebi ti bome vise mogo otvarat teme u ovom podforumu al sreca tvoja sto me se NE pita :).Al mi jos uvijek presotaje da ostalim toplo preporucim da lopovske servere ne posjecuju,a ti si nazalost ovaj server svrste medu njih.

Citat: dinkO14 poslato April 07, 2010, 11:47:40 PRE PODNE
:O Pa po prosloj temi mi se ucinilo da imate puno vise toga.Mogu ti samo rec da ja od sramote vise nebi pomislio da otvorim temu predstavit server nakon onog bijednog pokusaja kopiranja DOSLOVNO CIJELOG teksta od SA:MP Storiesa za cije je pisanje potrosen dobar dio vremena i to jos uz to sto nemate nista od toga na serveru.Da se mene pita nebi ti bome vise mogo otvarat teme u ovom podforumu al sreca tvoja sto me se NE pita :).Al mi jos uvijek presotaje da ostalim toplo preporucim da lopovske servere ne posjecuju,a ti si nazalost ovaj server svrste medu njih.
nisam piso sta ce bit u sljedecem

www.bp-samp.tk

Da mu je stalo do servera,i da ima volje napisao bi cijelu stranicu,ja bi to sigruno,ali mozda mu je mod kataftrofa pa nema sta napisati lol.Nego mici iz imena Genius Gaming samo nas sramotis po forumu !!!
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

ovaj idjot stavi tudji gm i kaze da je njegov taj lex

Citat: MreR poslato April 07, 2010, 18:54:43 POSLE PODNE
ovaj idjot stavi tudji gm i kaze da je njegov taj lex

Da ti jednu stvar pojasnim.  GOTOVO SVI IMAJU TUDJI GM. Gledajuci prema tome koliko je jebenih (my bad los rijecnik) Godfather edita a da nitko na vrh scripte ne ostavi ijedan credit to je stvarno bijedno. Sve je to necji GM. Bio to Geforce, SpeedTouch, BalkanMafia itd... sve je to necji GM. Pravi "vlastiti" GM ti je onaj pisan od 0. Onakav kakav ce Corelli imat ili onakav kakav "navodno" ima SAMP Stories.

I btw. Sretno sa serverom.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]