Veliki problem

Započeo [DN] Baja, Mart 28, 2010, 19:45:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Vec sam nekoliko puta pitao i postavljao pitanja na forumu sljedeca ali niko da mi konkretno odgovori...Pitanja su sljedeca:

1. (Nije uvezi Pawna ali necu otvarati milion tema) Kada zelim skinuti GF mod uvijek mi se skine u notepadu i onda nemogu sanjim nista...Kada kliknem na Open with Pawno opet se otvori kao u Notepadu....Tako isto i u Internet Exploreru, znali neko kako to promjeniti?
2. Uz pomoc Nik Delgada poslao mi je GF mod preko MSN-a (ali opet pomozite ako znate gore odgovor)...Ubacim ga u Pawno i kada zelim Compile jednostavno upali se SA:MP i udje na moj kucni server....Kako promjeniti da se normalno Compile (F5)...
3. Kada zelim ubaciti GF mod na server, ono dodati ga i sve trebam imati i .amx file, ali nemam ga....Kazu neki da trebam Compile (F5) GF mod i onda se sam stvori taj .amx file...Kako njega napraviti?

Ako sam trebo postati u Pomoc uvezi SA:MP klijenta sry, ali stvarno neznam :S

Nemojte sad budalastine pisati, onaj ko zna neka pomogne i neka mi objasni jer imam zelju da naucim nesto, ali nazalost nemogu ni krenuti kako treba...

LP Baja!


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

1.Desni klik na njega>properties>change>nades i namjestis pawno - trebalo bi ti se otvarat s pawnom onda
2.Otvoris pawno,ides gore file,open,nades mod i ubacis ga zatim probaj kliknut gore na tulbaru plavu strelicu(pokazuje na desno) i tada bi se trebalo compilat,pogledaj u mapi gdje ti je .pwn jel se stvorio i .amx file.
3.compilanjem dobijas .amx file