[POMOC]Problem sa premjestanjem vozila

Započeo ilija90, Jul 07, 2012, 16:45:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Neon
Detaljan opis problema:ocu premjestit taxi vozila,naso sam nekoliko vozila,u taxiu ima jos i tri limuzine njih nemogu nigdje u skripti nac
Dio skripte:nije potrebno
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Ovako nadjes to vozilo u igrici,udji u njega i kucaj /save taxi1
onda ides u  My Documents/GTA San Andreas User Files/Samp/savedpositions i kopiras  kordinate tog vozila udjes u pawno i CTRL+h i paste CTRL+V...i nadjes to vozilo,ako zelis da ga preparkiras odes na mjesto to dje zelis da ga parkiras i kucas opet /save  taxi1park...
kad si nasao ovaj kordinat taxi1 u modu zamjenis ga s taxi1park..i treba da ti radi,tako ja radim na svom modu!


Eh onda pokusaj ovako,kucas id tog vozila i ides next next,dok ne naidjes na slicne koordinate,tako sam ja ranije pokusavao sjednem i pisem iste koordinate i nije islo,poslije ID auta tog ukucam nadjem slicne koordinate i uspije pa nece ti nista biti ako i ti pokusas... :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


jos nesto jel mi mozete objasnit kako da uzmem mapu iz gm-a i ubacim je u mta i da jos radim na njoj bio sam nesto probavo al nisam uspio

Ne mozes je uzeti iz GM-a mozes je nastaviti raditi ako ti je jos snimljena u MTA samo je otvoris i nastavis,nikakav problem :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: ilija90 poslato Jul 07, 2012, 17:54:23 POSLE PODNE
jos nesto jel mi mozete objasnit kako da uzmem mapu iz gm-a i ubacim je u mta i da jos radim na njoj bio sam nesto probavo al nisam uspio

Odes u konverte convertFFS i onda ce ti biti da biras sa konvertujes.
Sa leve strane izaberi SAMP CREATE OBJECT , a sa leve MTA 1.0 OBJECT

Citat: Don Eagle poslato Jul 07, 2012, 18:33:51 POSLE PODNE
Citat: ilija90 poslato Jul 07, 2012, 17:54:23 POSLE PODNE
jos nesto jel mi mozete objasnit kako da uzmem mapu iz gm-a i ubacim je u mta i da jos radim na njoj bio sam nesto probavo al nisam uspio

Odes u konverte convertFFS i onda ce ti biti da biras sa konvertujes.
Sa leve strane izaberi SAMP CREATE OBJECT , a sa leve MTA 1.0 OBJECT

To sigurno lik zna,nego je trazio da mu se objasni npr iz nekog GM-a da izvadi mapu i stavi je u MTA i nastavi radit',a to je nemoguce... :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click