[Pomoc]Jedna komanda za sve timove

Započeo [BW]fitiLj., Jun 30, 2012, 17:53:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta : Moja
Problem: Kada sam groove i kucam /takeover nista se nedesi i neznam podesiti timere i toggleplayerconsole.
Pomoc: Kao sto naslov kaze treba mi pomoc znaci napravio sam 2 tima koja ce moci da odu u bazu ballasa i kucaju /takeover i sve sam ja to lepo uradio samo sto kada sam u vagos timu i dodjem to tog mesta kucam /takeover i ono ga oboji zutom bojom(gang zonu) ali kad sam u groove timu dodjem na isto mesto kucam /takeover i nista se nedesava zasto??Treba mi pomoc oko timera i toggle player console za gang takeover
Znaci treba mi pomoc zelim da kada ukucam /takeover zelim da mi se igrac zamrzne na 30 sekundi kada prodje 30 sekundi da se on odmrzne i da se boja gangzone promeni u boju bande koja je pokusala da uzme tu gangzonu i da kada ta banda zauzme gangzonu da nemoze opet da zauzme istu gang zonu.

if (strcmp("/takeover", cmdtext, true, 10) == 0)
if(gTeam[playerid] == TEAM_VAGOS || TEAM_GROVE)
if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 1.10, 2209.9856,-1177.3947,25.7266))
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "Zauzeo si teritoriju bande ballasa i dobio 5000 dolara.");
    GameTextForPlayer(playerid, "~y~Vagos Gang ~w~je zauzeo gang zonu.", 3000, 5);
    GangZoneShowForAll (ballas, 0xECEC0089);
GivePlayerMoney(playerid,5000);
} else if(gTeam[playerid] == TEAM_GROVE) {
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "Zauzeo si teritoriju bande ballasa i dobio 5000 dolara.");
    GameTextForPlayer(playerid, "~g~Groove Street Family ~w~je zauzeo gang zonu.", 3000, 5);
    GangZoneShowForAll (ballas, 0x008C0085);
GivePlayerMoney(playerid,5000);
return 1;

}
Poslednja Izmena: Jun 30, 2012, 17:58:18 POSLE PODNE od [AdmTeam]_jovan