[POMOC]Nemoze da mi nade server

Započeo D Boy, Jun 28, 2012, 12:06:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ovakobio sam mod na 0.3d verziji sampa i kada upalim samp-server.exe idem na samp.exe da udem u samp ali nikako mi nemoze naci GM nezz koji je problem.Mozda do server.cfg ili nest stv neznam moze help sto pirije molim vas Stavit cu slike molim vas pomoc imam otvaranje za par dana a ako to ne sredim bit ce problema.Evo slike:




Stavi na server cfg gamemode0 eagless 1
ODSUTAN

sad sam skuzio sta je taj sto mi je dao skriptu je napravio da moze samo na host a ne na kucni pa jel netko zna kako da to manekm msm da stavim da moze i na kucni plss ako netko zna

To samo moze biti ako koristis MYSQL, ako ti je dinamicki IP probaj restart modem pa ponovo unijeti IP...
OFF Ali aka Diablo vidim na pozadini ti dole pise kopija windows-a nelicencirana, kucaj na Youtube Windows XP remove WAT skini program koji bude pisao i pokreni onda restart komp i nece ti to biti, moci ces stavtii fino pozadinu a ne crno vazda ;)
Poslednja Izmena: Jun 30, 2012, 14:01:15 POSLE PODNE od [BD]...Р৸illipS...

Ma ok je to ty ali trebam TuT kako maknuti to sada mi je rekao jos jedan koji ima tu skriptu da se moze samo na host stavit pa igrat nemoze na kucni ja bih to volio maknut