[Pomoc]Errorovi

Započeo David003, Jun 25, 2012, 23:20:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moj mod od 0
Opis problema: Napravio sam spawnchange i sad dolazi ovaj error

C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\Croatia Sky RolePlay\gamemodes\CSRP.pwn(256) : error 020: invalid symbol name ""
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\Croatia Sky RolePlay\gamemodes\CSRP.pwn(970) : error 020: invalid symbol name ""
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\Croatia Sky RolePlay\gamemodes\CSRP.pwn(4760) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\Croatia Sky RolePlay\gamemodes\CSRP.pwn(4760) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\Croatia Sky RolePlay\gamemodes\CSRP.pwn(4760) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\Croatia Sky RolePlay\gamemodes\CSRP.pwn(4760) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\Croatia Sky RolePlay\gamemodes\CSRP.pwn(4760) : fatal error 107: too many error messages on one line

Dio skripte: //
Slika/Video: //

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

A ova najzadnja linija s errorm je ova

CP[playerid] = 0; RCP[playerid] = 0; Robbed[playerid] = 0; SpawnChange[playerid] = 1;

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

daj nam tocne linije sta mi sad znamo sta je tu sta :d

Evo sad sam rijesio sve errore osim na ovoj liniji

CP[playerid] = 0; RCP[playerid] = 0; Robbed[playerid] = 0; SpawnChange[playerid] = 1;

tu mi jos izbacuje errore

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Nije tesko citati pravila, zabrana pisanja zbog duplog posta :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


vlado_plavsic