Linux Server - Counter Strike 1.6 NON STEAM

Započeo [BR]Maki187, Jun 25, 2012, 01:21:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Da li neko zna gde ima da se downloaduje CS 1.6 server za linux ali da je NON STEAM, sve cs servere koje instaliram traze steam, pa me zanima gde da nabavim non steam fajlove... unapred hvala svima :)
Poslednja Izmena: Jun 25, 2012, 01:22:25 PRE PODNE od [BR]Maki187



Stani... Je li ti hoćeš da napraviš neki "kućni server" pa da daš drugima IP da igraju?

Ne, imam masinu i na joj game panel, problem ej sto game panel ima samo steam verziju CS-a

Saznao sam da treba da zamenim ove fajlove: engine_amd.so , engine_i486.so i engine_i686.so

Al kad ih zamenim nekim drugim, ili crkne server, ak ad odradim tako neke izmene, i poksuam da se konektuje man server, izadje da koristim neki stari protokol 47 i a cs je 48

e jbg onda... probaj da na file za  pokretanje servera odeÅ¡ u properties (ne znam kako to ide na linuxu, jebiga), i onda u properties pod "Target" na kraju sve dodaÅ¡ "-nosteam"... Barem je tako na Windowsu...

N0NE

aj sredit cu ti ja, ne smijem ovdje pisat, citaj PM

[quote author=
 Adza Adzovic link=topic=46598.msg344031#msg344031 date=1340652120]
e jbg onda... probaj da na file za  pokretanje servera odeÅ¡ u properties (ne znam kako to ide na linuxu, jebiga), i onda u properties pod "Target" na kraju sve dodaÅ¡ "-nosteam"... Barem je tako na Windowsu...
[/quote]
nevjerujem da ima grafički interfejs... zauzima dosta resursa pa sam siguran da radi preko console.
OT: imaÅ¡ patch za non-steam... siguran sam da bi to lukÅ¡a rijeÅ¡io za sitnu lovu  :)

N0NE

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Jun 25, 2012, 21:30:09 POSLE PODNE
[quote author=
 Adza Adzovic link=topic=46598.msg344031#msg344031 date=1340652120]
e jbg onda... probaj da na file za  pokretanje servera odeÅ¡ u properties (ne znam kako to ide na linuxu, jebiga), i onda u properties pod "Target" na kraju sve dodaÅ¡ "-nosteam"... Barem je tako na Windowsu...
nevjerujem da ima grafički interfejs... zauzima dosta resursa pa sam siguran da radi preko console.
OT: imaÅ¡ patch za non-steam... siguran sam da bi to lukÅ¡a rijeÅ¡io za sitnu lovu  :)
[/quote]

rjesim mu ja bez love :D