Dekoracija burga

Započeo YiNiX, Mart 27, 2010, 12:49:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ti ocito neznas sta je kritika, ja u vecini slucajeva volim vise kritku nego pohvalu jer iz kritike ces uvijek nesto nauciti a samim time se i popravljati i svoje umijece usavrsavati.....Sto se tice mape, slazem se sa svim gore navedenim komentarima...Naprimjer ovaj parking, to nije parking nego samo dio ceste koji si postavio, mogao si naprimjer postaviti one nakrivene "garaze".....Sto se tice objekata na krovu burga, nepotreban je onaj kauboj i zena cini mi se, nisi sigurno vidio to u centru Los Angelosa da tako "visi" na krovu, to moze u Texasu i sl. Inace bar i stolice su solidno slozene, dakle ovaj mali dio krova burga je takodjer OK, ali nevidim iz ovih par slika sto sam vidio nemas uopste kao male stepenice koje povezuju manji i veci dio krova. Nepotrebne su ti ove ograde, postavi okolo neko malo cvijece ili cvijece u onim velikim vaznama, pokazat cu ti ja ako bas zelis na sta mislim sa tim vaznama sto sam ja napravio na benzi Takodjer manji ovih Sprunkova previse ih ima ;)....Eto trazio si direktno misljenje sta nevalja rekao sam ti sve....

Pozdav,
Baja :)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Nisam rekao da ne volim kritike xD ali ovo je bzvz bilo tj. iz dosade nisam imao ideju sta da pravim