Trazim nekog ko zna uradit ovo...

Započeo [SD] David, Jun 23, 2012, 01:53:15 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

[SD] David

Znaci treba mi neko ko bi zano ovo uradit za moj mod, naravno moze ostat kao skripter kod nas damo mu ownera, a moze i reci cijenu za koju bi on ovo uradio:

POSILJKA / DOK - Znaci da ti objasnim kako ovo treba uradit. Kamion u luci u jednom hangaru stoji ( dole ces dobit sliku gdje ) i u taj kamion svakih 15 minuta dolazi posiljka droge i materijala. Kada posiljka droge i materijala dodje svim clanovima bande i mafija treba pisati ovako zutim slovima INFO: Posiljka droge i materijala je pristigla u luku - pokupite crni kamion. Onda npr... udje jedan clan bande u kamion i njemu dole ispod pise PUNJENJE: i postotak, punjenje treba trajati 5 minute ali kod nas neka se broji ono 2%, 4%, 6% znaci po 2 da se broji. I kada on napuni kamion treba mu pisati ovako zutim slovima INFO: Kamion je pun - brzo ga odvezite do baze. Ostalim bandama i mafijama treba pisati ovako zutim slovima INFO: Protivnicka mafija je napunila kamion - unistite kamion. I znaci ovaj sto je napunio kamion treba mu izbaciti plavu tacku na mapi, tj... plavi onaj market tu ce se nalaziti njegova baza i tu on treba dostaviti kamion. Kada dostavi kamion treba mu pisati zutim slovima INFO: Uspjesno ste dostavili kamion - u vas sef je spremljeno 5000 droge i 5000 materijala. Ostalim bandama i mafijama treba pisati ovako zutim slovima INFO: Protivnicka mafija je dostavila kamion - vise srece sljedeci put. I znaci kad je on dostavio kamion spremilo mu se u sef 5000 droge i 5000 materijala. Sa komandom /safestats gleda stanje sefa, u sef moze najvise stat 50.000 droge i 50.000 materijala, i najmanje u sefu moze bit 0 materijala i 0 droge kad je 0 nemogu vise uzimat oruzje ili drogu znaci treba nastimat da sef nemoze otic u minus. Sa komandom /getweapon uzimaju oruzje, kad tu komandu ukucaju izbaci im ovu listu oruzja m4, ak47, deagle, mp5, shotgun znaci samo to mogu uzimat. Za m4 je potrebno 450 materijala, za ak47 isto, za deagle 250, za mp5 350 i za shotgun 350 materijala oduzme iz sefa kad uzmes. Sa komandom /getdrugs najvise mozes uzet 1000 droge. I clanovi mogu uzimati svake minute po jedan gun.

Takodje ja imam na drugom modu isto ovo uradjeno ovako sve, samo kad tek upalim server sve normalno napuni se kamion i izbaci ti market tvoje baze gdje trebas dostavit i sve bude OK. I onda kad dodje opet posiljka ti udjes u kamion da napunis, i ono samo stoji na 0% nece da se puni, a i ako se nekad slucajno napuni ne izbaci ti market tvoje baze gdje trebas dostavit kamion.

Znaci ako neko zna popravit onaj bug, i prebacit mi taj sistem sa jednog moda na moj drugi pravi neka se javi ali ako mi ovako uradi onda je cijena koju mi hoce naplatiti manja...

I ovo je cista kopija LB-a tako da.. 0 bodova..
Ex wOOt?!

[SD] David

Citat: woot poslato Jun 23, 2012, 01:56:36 PRE PODNE
I ovo je cista kopija LB-a tako da.. 0 bodova..
Ok, udji ti na LB i ako kod njih bude ovako ja ti dam svoj Mod  ;)

Dalje mi ne trebaju ovakvi komentari, ako neko zna uradit neka kaze.

da, ja znam... to smo freak i ja napravili na optimus gaming-u
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ovo nije teško napravit , al nije za RP servere ,ispada veliki DM , svako 5min bi se ubijali zbog te pošiljk , non rp..



Davide javi se pm ja ti znam radit dok sistem javi se i pomognem ti

Nije ko na LB sada,al je bilo na proslom LB modu ovako.

Ja igram lb od otvorenja i znam kakvi je dok sad a kakvi prije